[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Systemair RVK

Канальні вентилятори круглі Systemair RVK призначені для установки в системах вентиляції, що працюють на приплив або видалення повітря. Вони сумісні з повітроводами круглого перетину. Вентилятори Systemair RVK Сумісні - в тому числі-і з системами підвищеного тиску. Можуть використовуватися в промислових або комерційних будівлях.

Технічні характеристики вентиляторів Systemair RVK

Вентилятори круглі Systemair RVK мають корпус круглої форми. Він повністю герметичний, має високий ступінь захисту від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Таким чином, вентилятори можна використовувати навіть в умовах підвищеної вологості повітря.

Вентилятори створені для постійної безперебійної роботи. Вони затребувані для обладнання систем вентиляції підвальних і складських приміщень, закладів громадського харчування, парковок, цехів і супермаркетів. Шведський виробник гарантує стабільну і безпечну роботу.

Корпус вентилятора виконаний з якісного міцного пластику, армованого за допомогою скловолокна. Таким чином, витоку повітря зведені до мінімуму. Робоче колесо оснащене лопатками, загнутими назад, що полегшує захоплення повітряних мас. Двигун має зовнішній ротор.

Вентилятори мають швидкознімні хомути, які не тільки спростять установку пристрою, але також не дадуть вібрації поширюватися на повітропровід. Управління роботою-регулювання швидкості-здійснюється за допомогою трансформатора або тиристорного регулятора. Вбудовані термоконтакти вбережуть від ризику аварійної ситуації. Вентилятор автоматично зупинить роботу, після чого перезапуститься.

Пристрій не вимагає технічного обслуговування завдяки продуманій конструкції. У комплект поставки входить все, що необхідно для роботи пристрою. Є модифікація з посиленою версією двигуна, збільшеною витратою повітря. Вона також обладнана всім необхідним для безпечної і стабільної роботи.

Монтаж вентиляторів

Вентилятори канальні Systemair RVK можна використовувати у вентиляційних системах для різних типів будівель. Встановлюються вони в будь-якому положенні, кріплення може здійснюватися до стіни або до стелі. Кріплять пристрій за допомогою патрубка круглого перетину. Діаметр повинен відповідати технічним характеристикам пристрою. Фіксують вентилятор на місці за допомогою хомутів – їх необхідно купувати окремо.

Зверніть увагу на те, що монтаж вентилятора повинен проводити людина, яка має для цього кваліфікацію і знання. Правильна установка-гарантія безпечної і стабільної роботи вентиляційної системи. Рекомендується проводити пробний запуск вентилятора, щоб переконатися в його працездатності і своєчасно усунути неполадки.

Де купити канальні вентилятори Systemair RVK?

Наша компанія пропонує якісне обладнання від виробника за прийнятною ціною. У каталозі ви знайдете різні моделі канальних вентиляторів Systemair RVK - з усіма технічними характеристиками.

Наші співробітники допоможуть вам вибрати обладнання, дадуть відповідь на додаткові питання. Ми доставимо Ваше замовлення в короткі терміни в повній комплектації!

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку Купити поруч з обраною моделлю. Вона потрапить у віртуальну "кошик", після чого вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Онлайн оформити замовлення можна на сайті в будь-який зручний час. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим робочий час для уточнення деталей.

Останні відгуки в категорії "Systemair RVK"


  • У цій категорії немає відгуків