[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Systemair KV

Канальні круглі вентилятори Systemair KV від шведського виробника призначені для обладнання систем вентиляції в комерційних і промислових приміщеннях. Основна сфера застосування-створення витяжної вентиляції з високою продуктивністю. Це надійне обладнання з продуманою конструкцією, яке відрізняється тривалим терміном експлуатації, простотою управління і обслуговування.

Технічні характеристики та особливості

Вентилятори Systemair KV призначені для систем з високим тиском. Вони сумісні з повітроводами круглого перетину заданого діаметру. Кожна модель відрізняється економним споживанням електрики і можливість регулювати швидкість обертання лопатей. Це енергоефективні моделі з високими показниками ККД. Всі пристрої виконані відповідно до вимог ЄС щодо норм енергоефективності та споживання ресурсів.

Корпус вентиляторів Systemair KV виконаний з якісного металевого сплаву. Кожне з'єднання-міцне і герметичне. Оцинкована листова сталь не іржавіє, зберігає свою форму, надійно захищаючи внутрішні деталі від несприятливих зовнішніх факторів.

Вентилятори оснащені двигуном із зовнішнім ротором. Регулювання швидкості обертання можлива за допомогою тиристора або трансформатора. Вбудований Термозахист вбереже від ризику перегріву і аварійних ситуацій. Даний двигун не вимагає технічного обслуговування.

Крильчатка вентиляторів Systemair KV має загнуті назад лопаті. Така форма покращує захоплення повітря і його напрямок всередину системи. Лопаті виконані з міцного пластику, який не тріскається і не жовтіє.

Завдяки вологозахисту встановлювати такі вентилятори можна в приміщеннях з підвищеною вологістю. Герметична конструкція корпусу складається з двох частин, на стику вони завальцьовані. Вентилятор відрізняється низьким рівнем шуму, завдяки чому може використовуватися і в побутових приміщеннях.

Особливості монтажу

Канальні круглі вентилятори Systemair KV сумісні з повітроводами того діаметру, який вказаний в їх технічній характеристиці. Підключення можливо хомутами через Фланці. Установка проводиться на площину стіни. Можлива як зовнішня, таки внутрішня установка. За рахунок вологозахищеності можливий монтаж і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Підключення до електромережі виконується за допомогою клемної коробки, яка знаходиться на корпусі. Додатково до вентилятора можна придбати датчики температури, нагрівачі повітря, дифузори або інші елементи.

Регулювання швидкості обертання можливо за допомогою тиристорного або ступінчастого трансформатора. У першому випадку регулювання швидкості буде плавним.

Важливо перед повноцінним запуском системи протестувати вентилятора. Для цього рекомендується зробити пробний запуск. Це дозволить вчасно виявити недоліки установки або роботи пристрою – і вчасно їх усунути. Складного і частого технічного обслуговування такі вентилятори не вимагають.

Зверніть увагу на те, що встановлювати і підключати канальні вентилятори повинна людина, яка має всі необхідні для цього навички і знання. Кваліфікована установка-одна з ключових умов безпечної і стабільної роботи вентилятора і всієї системи.

Чому варто замовити вентилятори Systemair KV у нас?

Придбати вентилятори Systemair KV можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо оригінальне обладнання від виробника, яке повністю відповідає стандартам якості та безпеки. У комплект поставки входить все, що потрібно для його експлуатації. Ви можете бути впевнені, що отримуєте надійну кліматичну техніку, яка прослужить вам багато років.

Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості на обладнання.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфікована консультація та допомога від наших співробітників.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю вентилятора. Далі у формі онлайн-заявки вкажіть дані для доставки і спосіб оплати. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити дані.

Останні відгуки в категорії "Systemair KV"


  • У цій категорії немає відгуків