[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Systemair KD

Канальні вентилятори Systemair KD-надійна техніка від шведського виробника, створена для стабільної роботи вентиляційних систем. Найчастіше їх використовують для подачі повітря всередину приміщень, але можливе застосування і в припливно-витяжних системах. Серія відрізняється низьким рівнем шуму в поєднанні з високими показниками ККД. Завдяки цьому обладнання може використовуватися і в побутових приміщеннях, де потрібно дотримуватися певний рівень шуму.

Технічна характеристика

Вентилятори даної серії оснащені двигунами із зовнішнім ротором і захистом від перегріву. Таким чином, сам пристрій і вся система захищені від аварійних ситуацій. Термоконтакти з функцією автоматичного перезапуску дозволять пристрою відновити роботу самостійно.

Матеріалом для корпусу служить якісна листова сталь, яка надійно захищає внутрішні деталі від неблагополучних зовнішніх факторів. Компактні розміри дозволять встановити обладнання навіть там, де потрібно економно використовувати простір.

Вентилятори оснащені лопатями аеродинамічної форми, які легко захоплюють повітряні маси, направляючи їх всередину системи. Швидкість обертання вентилятора можна регулювати. Завдяки цьому можна підібрати оптимальний режим роботи, який дозволить не переплачувати за електрику.

Особливості монтажу канальних вентиляторів Systemair KD

Вентилятори Systemair KV сумісні з повітроводами круглого перетину. Підключення можливо хомутами через Фланці. Монтаж можливий в будь-якому положенні щодо осі самого вентилятора. Для установки використовуються Хомути.

Додатково до вентилятора можна придбати інші елементи: датчики температури, нагрівачі повітря, дифузори. Регулювання швидкості обертання можливо за допомогою тиристорного або ступінчастого трансформатора. У першому випадку регулювання швидкості буде плавним.

Важливо перед повноцінним запуском системи протестувати вентилятора. Для цього рекомендується зробити пробний запуск. Це дозволить вчасно виявити недоліки установки або роботи пристрою – і вчасно їх усунути. Складного і частого технічного обслуговування такі вентилятори не вимагають.

Зверніть увагу на те, що встановлювати і підключати канальні вентилятори повинна людина з профільними навичками і знаннями. Кваліфікована установка-одна з ключових умов безпечної і стабільної роботи вентилятора і всієї системи. Технічного обслуговування вентилятори не вимагають за рахунок особливостей своєї конструкції.

Чому варто замовити вентилятори канальні вентилятори у нас?

Придбати канальні вентилятори можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо оригінальне обладнання від виробника, яке повністю відповідає стандартам якості та безпеки. У комплект поставки входить все, що потрібно для його експлуатації. Ви можете бути впевнені, що отримуєте надійну кліматичну техніку, яка прослужить вам багато років.

Крім цього, нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості на обладнання.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфікована консультація та допомога від наших співробітників.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку Купити поруч з потрібною моделлю вентилятора. Далі у формі онлайн-заявки вкажіть дані для доставки і спосіб оплати. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити дані. Оформити замовлення можна в будь-який зручний час-сайт працює цілодобово.

Останні відгуки в категорії "Systemair KD"


  • У цій категорії немає відгуків