[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck EL D

Канальні круглі Ruck EL D відрізняються прекрасними експлуатаційними характеристиками, відповідають нормам енергоспоживання, мають інноваційну конструкцію, яка підвищує ККД пристрою. Це вентилятори нового покоління, які поєднують в собі продуктивність і економне витрачання ресурсів. Вони сумісні з круглими каналами в будівлях промислового, адміністративного або комерційного призначення, СТО, будь-яких великих об'єктів.

Технічні характеристики Ruck EL D

Канальні серії Ruck EL D мають підвищений рівень потужності, що забезпечує високі показники ККД. В результаті така система вентиляції з правиться з припливом або видаленням відпрацьованого повітря в приміщеннях з великою площею.

При виборі моделі канального вентилятора потрібно враховувати не тільки діаметр воздуховода. Необхідно відштовхуватися від потужності пристрою - чи справиться він з приміщенням певної площі.

Турбінообразная форма вентилятора в поєднанні з діагональними лопатями дозволяє домогтися високої ефективності в поєднанні з низьким рівнем шуму. Таким чином, модель затребувана навіть там, де потрібно дотримуватися певний рівень шуму. Додаткова перевага - компактна форма корпусу, що дозволить вирішити проблему навіть з браком вільного простору.

 

Корпус пристрою повністю герметичний. Він виконаний з оцинкованої сталі - вона не тільки не іржавіє, але і володіє високими показниками міцності. Цинкове покриття не дозволяє стали окислюватися, продовжуючи термін служби пристрою. Воно поставляється повністю готовим до експлуатації, а в подальшому не потрібне технічне обслуговування.

Двигун пристрою споживає знижена кількість електроенергії. Проходить через патрубок повітря з самі двигуном не взаємодіє, що виключає появу опору. А це підвищує рівень ККД. Робоче колесо встановлено на кулькові підшипники з тривалим терміном служби. Їх мастила вистачить на весь термін використання пристрою - тому, вони не зношуються.

 

Двигун має захист від перегріву за рахунок встановлених термоконтактов. При виникненні небезпечної ситуації, пристрій автоматично вимкнеться, а потім - увімкнеться знову. Регулювання швидкості можлива за рахунок підвищення або зниження номінальної потужності за рахунок ступеневої або плавного перемикання.

 

Особливості монтажу

Для монтажу Ruck EL D передбачено наявність спеціальних хомутів. Встановлювати вентилятор можна в будь-якому положенні. Також додатково можна підключити до нього аксесуари, які поліпшать роботу вентиляційної системи: блоки фільтрації, зворотний клапан, вимикач, захисні решітки та багато іншого.

Вентилятори сумісні з каналами круглої форми. Встановлюють вентилятор безпосередньо до системи повітропроводів. Важливо, щоб діаметр приєднувального елемента дорівнював діаметру воздуховода. Пристрій має малу вагу, за рахунок чого його зручно встановлювати. Підключення виконується до стандартної електричної мережі в 220 В.

Від якості та правильності монтажу вентилятора залежить стабільна робота всієї системи. Тому, рекомендується робити пробний запуск пристрою. Це дозволить вчасно виявити проблеми або недоліки при установці, без зволікання їх виправити. Також установкою вентилятора повинен займатися професіонал - це важлива умова його стабільної і безпечної роботи.

Чому варто замовити канальні вентилятори у нас?

Наша компанія пропонує круглі канальні вентилятори Ruck EL D за вигідними цінами. У каталозі представлені тільки оригінальні моделі, що мають сертифікати якості, які відповідають усім характеристиками, вказаними в описі. З нашою допомогою ви отримаєте потрібну модель з доставкою до вашого міста.

Щоб замовити вентилятор Ruck EL D, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну корзину;, заповніть заявку на покупку. Зробити це можна в будь-який зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити деталі замовлення!

 

Останні відгуки в категорії "Ruck EL D"


  • У цій категорії немає відгуків