[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Неізольовані воздуховодои ВЕНТС серії Полівент Н - широко застосовуються в системах промислової та побутової вентиляції, опалення та кондиціонування, в периферійних секціях і теплозберігаючих вузлах. При цьому, робочий тиск не повинен бути більше 300 Па. Особливих вимог до горючості і температурі повітря немає. Такі повітроводи рекомендовані до використання в промислових цілях, а також в громадських приміщеннях начебто дитячих садків, лікарень, курортних установ і т.п.

Технічні характеристики неізольованих повітропроводів ВЕНТС серії Полівент Н

Неізольовані повітроводи даної моделі виконані зі спеціальної поліестерової тканини з просоченням з ПВХ. Вони мають спіральний каркас, виконаний з високовуглецевої сталевого дроту. В процесі роботи такий елемент вентиляції не виділяє в повітря ніяких потенційно небезпечних речовин. Це екологічно чистий елемент, що володіє підвищеною пластичністю і стійкістю до впливу високих температур - до 120 градусів за Цельсієм. У складі матеріалів немає хлору або кадмію.

За рахунок жорсткого каркаса воздуховода відбуваються низькі втрати тиску в процесі роботи. Повітропровід має високу абразивну стійкість і механічну міцність. Таким чином, цей елемент прослужить вам протягом тривалого терміну, не вимагаючи заміни або ремонту. За рахунок цього його ще використовують в промислових областях, де необхідна робота в умовах з підвищеним навантаженням - це можуть бути фармацевтика або сільське господарство.

Повітроводи неізольованого типу ВЕНТС серії Полівент Н підійдуть і для переміщення сипучих матеріалів, відведення хімічних парів і газів, твердих порошкоподібних матеріалів. З його допомогою можна переміщати тверді матеріали, волокна, стружки, пил.

Дотримуйтесь вимог по монтажу, які вказані в описі таких комплектуючих. Всі дані описані в інструкції з експлуатації, яка додається до кожної одиниці товару. Професійний монтаж дозволить уникнути пошкоджень або неякісної установки, що негативно вплине на функціональність воздуховода. Тому, установку краще довірити людині, які має необхідні знання та навички для проведення подібних маніпуляцій.

Переваги замовлення у нас

Ми пропонуємо тільки оригінальний товар від перевіреного виробника. Наш магазин гарантує високу якість, довговічність і стабільність роботи, а також безпеку придбаних повітропроводів неізольованого типу. Замовлення можна зробити у зручний для вас час, адже сайт працює цілодобово. Таким чином, ви економите власний час, який би довелося витратити на пошуки комплектуючих з профільних магазинах.

Крім цього, наші покупці користуються такими перевагами:

  • Оперативна доставка до вашого міста в максимально короткі терміни.
  • Прийнятна вартість на кожну одиницю товару - ми не завищуємо штучно ціни.
  • Кваліфікована консультація по вибору і монтажу - звертайтеся до наших консультантів, якщо самостійно не можете визначитися з підходящим варіантом.
  • Зручна навігація по сайту - вибрати підходящий по характеристикам варіант можна за кілька хвилин.
  • Інформаційна підтримка наших покупців.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Вкажіть спосіб доставки і варіант оплати. Зв'язатися з нами можна по телефону або в чаті на сайті - так ви можете задати всі ваші запитання з приводу товару чи замовлення.

Останні відгуки в категорії "Полівент Н"


  • У цій категорії немає відгуків