[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck EM EC

Круглі канальні вентилятори Ruck EM EC - надійні і продуктивні пристрої для видалення відпрацьованого повітря в системах вентиляції. Вони поєднують в собі високі показники ККД, економне споживання електрики, відповідно до європейських стандартів якості і безпеки. На сайті нашої компанії ви знайдете вентилятори даної серії за прийнятною ціною.

Особливості конструкції і роботи пристроїв

Круглі канальні вентилятори Ruck EM EC оснащені високоефективним мотором, а також мають оптимізований меридіональний канал, змінену геометрію статора і ротора. Таким чином, підвищується ефективність і надійність його роботи. Для монтажу пристрою досить закріпити його за допомогою декількох гвинтів і змонтувати адаптер.

Пристрій має діагональний вентилятор з тривимірними лопатями крильчатки. До них підключений тривимірний направляючий апарат. Крильчатка пристрої збалансована в двох площинах. За рахунок цього не тільки підвищується ККД, але і знижується рівень шуму.

 

Двигун відноситься до типу конденсаторного асинхронного, має три ступені частоти обертання. Встановлений двигун в захищеній зоні, тому на аеродинамічні властивості впливу не робить. Захист від перевантажень виконана за допомогою термостатного вимикача.

Канальні Ruck EM EC мають міцний корпус турбінного типу. Виконаний він з пластика високої якості - він міцний, не тріскається, надійно зберігає форму. Поява корозії виключено. Корпус має міцну і надійну збірку, завдяки чому всередину не потраплять сторонні предмети або пил.

 

Пристрій має компактні розміри, завдяки чому підходить для установки навіть в невеликих приміщеннях. У комплект поставки входить все, що потрібно для роботи вентилятора. Устаткування відрізняється високою якістю збірки, надійністю і довговічністю.

Особливості монтажу

Для монтажу вентилятора досить декількох гвинтів. Додатково можна підключити до нього аксесуари, які поліпшать роботу вентиляційної системи: блоки фільтрації, зворотний клапан, вимикач, захисні решітки та багато іншого.

Вентилятори сумісні з каналами круглої форми. Монтаж можливий в будь-якому положенні. Встановлюють вентилятор безпосередньо до системи повітропроводів. Важливо, щоб діаметр приєднувального елемента дорівнював діаметру воздуховода. Пристрій має малу вагу і компактні розміри, за рахунок чого його зручно встановлювати.

Від якості та правильності монтажу вентилятора залежить стабільна робота всієї системи. Рекомендується робити пробний запуск пристрою. Це дозволить вчасно виявити проблеми або недоліки при установці, відразу ж їх виправити. Монтажем вентилятора повинен займатися професіонал - це важлива умова його стабільної і безпечної роботи. Складного технічного обслуговування вентилятор не вимагає, тому не доставить багато клопоту по догляду.

Чому варто замовити у нас?

Наша компанія пропонує вентилятори серії Ruck EM EC за вигідними цінами з доставкою до вашого міста. У каталозі представлені тільки оригінальні моделі, що мають сертифікати якості, які відповідають усім характеристиками, вказаними в описі.

Щоб замовити пристрій, виберіть відповідну модель з каталогу, додайте її в віртуальну корзину, заповніть заявку на покупку. Зробити це можна в будь-який зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити всі деталі. З усіх питань звертайтеся до нас по телефону!

Останні відгуки в категорії "Ruck EM EC"


  • У цій категорії немає відгуків