[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck RS EC

Круглі канальні вентилятори Ruck RS EC призначені для обладнання вентиляційної системи, яка може працювати як на відведення, так і на подачу повітря. Устаткування відрізняється якісними матеріалами та надійної зборки, поставляється в повній комплектації. Це вдосконалена модель, оснащена ЄС-двигуном для підвищеної продуктивності з одночасним зниженням споживання електрики.

Технічні характеристики канальних вентиляторів Ruck RS EC

Корпус вентилятора виконаний з міцного сплаву сталі з порошковим напиленням для захисту від негативних зовнішніх факторів. Пластикові елементи зроблені з матеріалу, який не тріскається і не жовтіє. Лопатки вентиляційного колеса мають загнуту форму, що полегшує захоплення повітря. Вони виконані з пластика типу АБС. Таким чином, пристрій працює з більшим ККД.

Особливість моделі - вона має ЄС-двигун з високими показниками продуктивності. При цьому, він споживає набагато менше електрики. Таким чином, ви отримаєте високі показники ККД в поєднанні зі зменшенням рахунків за електрику. Статор двигуна має захист від корозії. Працює він на кулькових підшипниках, що продовжує термін його служби і виключає необхідність сервісного обслуговування.

Двигун має вбудовані термоконтакти, які допоможуть уникнути перегріву і аварійних ситуацій.

Дана модель відмінно підійде для роботи в припливно-витяжних системах. З його допомогою видаляють відпрацьований або застояне повітря, сприяючи природної циркуляції повітряних мас в приміщенні.

Круглі канальні вентилятори Ruck RS EC сумісні тільки з повітроводами круглого перетину. Модельний ряд дозволяє підібрати варіант для певної площі приміщення. Такі вентилятори використовуються в побутових і промислових приміщеннях, офісних і торгових центрах.

Пристрій повністю відповідає європейським стандартам безпеки і якості. Кожна модель має гарантію від виробника. Вентилятори Ruck RS EC здатні працювати тривалий час безперебійно. Вони вимагають мінімального втручання з боку користувача.

При необхідності, вентилятор можна доповнити зворотними клапанами, фільтрами, встановити шумоглушители, а також інші елементи, які поліпшать показники роботи вентиляційної системи.

Регулювання швидкості і монтаж

Керувати роботою вентилятора можна за допомогою віддаленого трансформатора. З його допомогою можна змінювати швидкість обертання лопатей, а, значить, збільшувати або зменшувати потужність витяжки. Для цього необхідно плавно знижувати або збільшувати напругу - в залежності від мети.

Встановити вентилятор можна під будь-яким кутом. Головна умова - дотримання напряму повітряного потоку і працює осі. Кріплять пристрій за допомогою патрубка круглого перетину. Діаметр повинен відповідати технічним характеристикам пристрою. Фіксують вентилятор на місці за допомогою хомутів - їх необхідно купувати окремо.

Де купити канальні вентилятори Ruck RS EC?

Замовити оригінальний канальний вентилятор Ruck RS EC можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо якісне обладнання від виробника за прийнятною ціною. У каталозі ви знайдете докладний опис кожної моделі з технічними характеристиками. Наші співробітники допоможуть вам вибрати обладнання, дадуть відповідь на додаткові питання. Ми доставимо ваше замовлення в короткі терміни в повній комплектації!

Останні відгуки в категорії "Ruck RS EC"


  • У цій категорії немає відгуків