[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck RS

Круглі канальні вентилятори Ruck RS призначені для використання в системах подачі або відведення повітря. Вони застосовуються в комерційних, промислових і побутових приміщеннях. Великий діапазон продуктивності дозволяє застосовувати їх для об'єктів різного типу. Вентилятори Ruck RS зроблені таким чином, щоб мінімізувати необхідність технічного обслуговування і продовжити термін експлуатації обладнання.

Технічні характеристики Ruck RS

Матеріалом для корпуса вентилятора служить міцна сталь зі спеціальним порошковим напиленням. Він захищений від появи корозії, надійно вбереже деталі від негативного впливу зовнішнього середовища.

Вентиляційне колесо пристрою має лопатки аеродинамічної форми - їх лопаті загнуті назад. Таким чином, вони краще захоплюють повітря і направляють його всередину вентиляційної системи.

 

В обмотку двигуна вбудований автоматичний термоконтакт для запобігання аварійних ситуацій. Сам двигун працює на кулькових підшипниках, які продовжують термін його служби. Їм не потрібно сервісне обслуговування або заміна. Двигун у вентиляторів Ruck RS - асинхронного типу з зовнішнім ротором. Статор обладнаний захистом від корозії. Розподільна коробка пристрою має вбудований конденсатор.

Управління пристроєм здійснюється за допомогою зміни напруги. Додатково можна оснастити вентилятора регулятором швидкості, шумоглушників, фільтрами та зворотними клапанами.

Пристрої орієнтовані як на приплив, так і на витяжку. Конструкція відрізняється надійністю - і перевірена часом. Завдяки цьому на вентилятори Ruck RS спостерігається постійний попит.

Вентилятори Ruck RS відрізняються прийнятною ціною в поєднанні з помірним споживанням електрики і високою ефективністю. Це надійний пристрій, який прослужить багато років, не вимагаючи ремонту або заміни.

Особливості монтажу

Кріплення вентилятора здійснюється з боку нагнітання або всмоктування. Можлива установка в будь-якому положенні. Обмеження - Пристрій не призначений для використання зовні будівлі. Головна умова - дотримання напряму повітряного потоку і працює осі. Кріплять пристрій за допомогою патрубка круглого перетину. Діаметр повинен відповідати технічним характеристикам пристрою. Фіксують вентилятор на місці за допомогою хомутів - їх необхідно купувати окремо.

Зверніть увагу на те, що монтаж вентилятора повинен проводити людина, яка має для цього кваліфікацію і знання. Правильна установка - гарантія безпечної та стабільної роботи вентиляційної системи. Рекомендується проводити пробний запуск вентилятора, щоб переконатися в його працездатності.

Де купити канальні вентилятори даної моделі?

Замовити оригінальний канальний вентилятор Ruck RS можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо якісне обладнання від виробника за прийнятною ціною. У каталозі ви знайдете докладний опис кожної моделі з технічними характеристиками. Наші співробітники допоможуть вам вибрати обладнання, дадуть відповідь на додаткові питання. Ми доставимо ваше замовлення в короткі терміни в повній комплектації!

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Вона потрапить в віртуальну «кошик», після чого вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Онлайн оформити замовлення можна на сайті в будь-який зручний час. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим робочий час для уточнення деталей.

Останні відгуки в категорії "Ruck RS"


  • У цій категорії немає відгуків