[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Ruck EL М

Канальні круглі Ruck EL М сумісні з повітроводами круглого перетину, підходять для систем витяжної і припливної вентиляції. Моделі даної серії відрізняються універсальністю, і походять для комерційних, побутових і промислових приміщень. Залежно від його площі, необхідно орієнтуватися на різні обсяги переробляється повітря. Наша компанія пропонує вентилятори даної серії за прийнятною ціною.

Технічні характеристики

Канальні Ruck EL М є сучасним обладнанням, створеним згідно з усіма вимогами безпеки і якості. Вони можуть працювати при високих показниках ККД. При цьому, регулювати швидкість обертання вентилятора можна за допомогою зміни електричної напруги.

Пристрої відрізняються строгими формами і зручним дизайном корпусу, завдяки чому його легко встановлювати в різних приміщеннях. У тому числі і там, де потрібно економити простір. Більше простору для приєднання не потрібно - адже пристрій кріпиться безпосередньо до патрубку.

Канальні Ruck EL М мають ідеальні аеродинамічні характеристики, тому збільшують продуктивність системи. Електродвигун знаходиться в ступиці спрямляющего пристрої - а це запобігає появі забруднень.

Вентилятор канального типу Ruck EL М має міцний надійний корпус, який захищає внутрішні деталі від несприятливої ​​зовнішньої середовища. Матеріалом для корпуса служить пластик, яка не сколюється і не тріскається. На ньому не утворюється корозія.

Робочі лопаті вентилятора встановлені на кулькові підшипники, що істотно продовжує термін служби пристрою. Крім цього, підшипники підвищують продуктивність вентилятора. Двигун повністю ізольований від потоку повітря, що виключає вплив на його рух - і ККД пристрою.

Щоб уникнути перевантажень і пов'язаної з цим псування пристрою, воно оснащено гальмівним реле і автоматичним механізмом захисту. У разі ризику перевантаження системи, вентилятор автоматично припинить роботу.

Монтаж пристрою

Вентилятори Ruck EL М встановлюються прямо до воздуховоду, тому багато простору для монтажу не вимагають. Головна умова - вибір відповідного по перетину патрубка. Вентилятор має вбудовану стійку опору, яка спростить монтаж пристрою.

Регулювання швидкості можлива за рахунок триступеневої системи. Встановлювати вентилятор можна під будь-яким зручним кутом. Але необхідно враховувати вісь пристрою і напрямок руху повітря.

Монтаж вентилятора повинен виконуватися згідно з вимогами інструкції, яка є в комплекті поставки. Встановлювати вентилятор повинен фахівець, який має допуск до робіт подібного роду. Професійний і кваліфікований монтаж - одна з умов стабільної і безпечної роботи пристрою.

Перед запуском системи рекомендується зробити пробний пуск вентилятора. Це допоможе вчасно виявити недоліки при установці, якщо такі були.

Чому варто замовити канальні круглий вентилятор Ruck EL М у нас?

Наша компанія пропонує круглі вентилятори Ruck EL М за прийнятними цінами. У каталозі представлено тільки оригінальне обладнання, що відповідає всім характеристикам виробника. У комплект поставки входить все, що потрібно для експлуатації пристрою.

Також нашим покупцям ми пропонуємо і інші переваги:

  • Зручна навігація по сайту і докладні характеристики кожної моделі
  • Можливість замовлення онлайн в будь-який зручний час.
  • Оперативна доставка до вашого міста зручним для вас способом.
  • Кваліфікована консультація від наших співробітників.

Щоб зробити замовлення на сайті, виберіть відповідну модель, натисніть кнопку купити. У формі замовлення вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити дані. З усіх питань звертайтеся до нас по телефону!

Останні відгуки в категорії "Ruck EL М"


  • У цій категорії немає відгуків