[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Плоский канал

Цена
- грн

Наша компанія пропонує якісні пластикові повітроводи прямокутного перетину, без яких не обійтися при обладнанні системи вентиляції. Дана продукція підійде для створення системи вентиляції в приміщеннях середнього та невеликого розміру. У нашому каталозі ви знайдете тільки якісний товар від перевірених виробників. Ви можете бути впевнені, що купуєте надійні комплектуючі для ефективної роботи вентиляційної системи.

Особливості прімоугольних каналів ВЕНТС

Монтаж прямокутних труб між собою можливий за допомогою спеціальних з'єднувачів або сполучно-монтажних елементів, таких як: перехідники, трійники, повороти, коліна. Дані вироби використовують як для припливної, так і для витяжної систем вентиляції. Важливо підібрати з'єднувачі такого ж перетину і відповідного діаметру.

Пластикові прямокутні канали ВЕНТС виконані з якісного матеріалу, який не виділяє потенційно небезпечних речовин в повітря, що переміщуються всередині системи. Для якісної роботи системи вентиляції це важливо, адже якість повітря безпосередньо впливає на стан здоров'я людей, що знаходяться в приміщенні. Матеріал, з яких виконані повітроводи, не тріскається і не темніє з часом. Крім того, ПВХ не сколюється і не тріскається, прослужить максимально довго без необхідності заміни або ремонту. Зверніть увагу на те, що при необхідності обладнання припливної вентиляції прімоугольним каналами, рекомендується встановлювати їх під стелею, закріплюючи спеціальними утримувачами. У приміщення повітря подається за допомогою анемостатів і дифузорів.

Дотримуйтесь рекомендації виробника щодо збереження телеканалів, щоб уникнути витоку повітря або шуму в системі. При виконанні всіх правил, система вентиляції прослужить вам тривалий час і буде стабільно працювати. Важливо, щоб установку виконував чоловік або команда фахівців з профільними знаннями і досвідом.

Як замовити прімоугольний повітропровід ВЕНТС

Для замовлення натисніть кнопку купити поруч з обраним виробом. У формі замовлення вкажіть ваші дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. Ми гарантуємо швидку доставку до вашого міста - в термін, який буде для вас зручним. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону. Також отримати додаткову інформацію можна в чаті на сайті.

Останні відгуки в категорії "Плоский канал"


  • У цій категорії немає відгуків