[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Turbovent

Осьові вентилятори Turbovent - вентиляційне обладнання для створення кліматичних систем в приміщеннях різного призначення. Їх широко застосовують ви побутових або промислових приміщеннях, а також для охолодження і обдування промислового обладнання. Залежно від конкретної моделі, вентилятори осьові Turbovent можуть застосовуватися і в невеликих приміщеннях. Сфери використання - найрізноманітніші: від охолоджувальних установок до опалення або кондиціонування приміщення.

Особливості та технічні характеристики осьових вентиляторів

Залежно від того, куди рухається потік повітря, розрізняють два різновиди таких вентиляторів. Перша - коли повітря рухається від решітки на крильчатку. У другому випадку рух відбувається навпаки. Не залежно від моделі осьового вентилятора Turbovent, всі вони відрізняються наступними перевагами:

 • Простота монтажу та експлуатації.
 • Можуть працювати як на приплив, так і на витяжку.
 • Видають мало шуму при експлуатації.
 • Надійні у використанні та довговічні.
 • Висока продуктивність.
 • Споживають мало електроенергії.

У комплект поставки кожного вентилятора входить сам пристрій, гарантійний талон і паспорт, а також електрична схема підключення з фланцями. Також є докладна інструкція з експлуатації.

Осьові вентилятори Turbovent споживають мало електроенергії, тому їх робота сильно не позначиться на рахунках за електроенергію. Корпус пристрою зроблений з якісного металу. Він не деформується, не псується від зовнішніх негативних факторів, на ньому не утворюється іржа. Останнє можливо завдяки покриттю з антикорозійного полімеру. Крильчатка зроблена з пластику, яка не сколюється і не тріскається. Вона має аеродинамічну форму, що збільшує продуктивність пристрою і знижує шум.

Вентилятори осьові Turbovent мають однофазну схему підключення, здатні працювати від стандартного напруги в мережі. Двигун працює на кулькових підшипниках, що продовжує термін його служби. Він має захист від вологи, тому може працювати навіть там, де є підвищена вологість.

Монтаж осьових вентиляторів виконується за допомогою спеціальних шурупів або фланців. Встановлювати такий пристрій можна як в горизонтальному, так і у вертикальному положенні. Важливо, щоб монтаж виконував чоловік, який має профільні знання. Від правильності установки залежить, чи буде вентилятор працювати коректно.

Переваги для покупців

Наша компанія пропонує оригінальні осьові вентилятори від бренду Turbovent. Ми отримуємо товар від надійних постачальників, тому впевнені в його якості та оригінальності. Крім того, наш інтернет-магазин гарантує такі переваги:

 • Великий асортимент різної цінової категорії.
 • Оперативну доставка до вашого міста зручним для вас способом.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Повний комплект поставки.
 • Допомога у виборі найбільш відповідного варіанту.
 • Зручну навігацію по сайту.
 • Можливість замовлення в зручний для вас час.

Підібрати підходящий варіант можна за допомогою фільтрів основних характеристик. Також ви завжди можете звернутися до наших фахівців за допомогою або задати їм питання, що цікавить. Ми завжди готові допомогти кожному покупцеві у виборі відповідного товару!

Щоб замовити осьової вентилятор Turbovent, додайте його в віртуальну «кошик», натиснувши кнопку «купити». У формі замовлення вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Залишити електронну заявку на покупку можна в зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення.

Останні відгуки в категорії "Turbovent"