[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Turbovent

Прямокутні канальні вентилятори Turbovent призначені для обладнання вентиляційних систем припливного або витяжного типу. Такі пристрої підійдуть для різних приміщень, прекрасно впораються з поставленим завданням. Turbovent - це висока якість, надійність і безпеку, а також великий вибір моделей для вирішення різних завдань.

Особливості прямокутних вентиляторів Turbovent

Turbovent - це вентилятори, серед яких можна підібрати модель як для побутового, так і для промислового застосування. Залежно від потужності пристрою, продуктивність може варіюватися від 100 до 1200 куб. м. на годину. Turbovent підходять для установки в канали прямокутної форми.

Прямокутний канальний вентилятора може стати елементом складальної системи, з ним сумісний фільтр для очищення повітря, калорифер. Працює вентилятор Turbovent за наступним принципом:

 • На вході лопаті створюють область зниженого тиску.
 • Повітряні потоки всмоктуються у вхідний отвір пристрою.
 • Далі повітря перемішається в мережу повітропроводів - по заданому напрямку.

Одна з переваг таких вентиляторів - це малий рівень шуму в процесі роботи. Можливо це за рахунок того, що, перш за все, вентилятори встановлюються всередині самого каналу. Додатково знизити рівень шуму допомагають виброгасящие вставки - вони гасять коливання, які і призводять до виникнення звуків. Таким чином, вентилятор буде працювати з високою продуктивністю, але з мінімальним рівнем шуму. Ще одна перевага - універсальність. Залежно від монтажу, вони можуть працювати як на видалення відпрацьованого, так і на приплив нового, свіжого повітря.

Вентилятор прямокутний Turbovent складається з декількох елементів, які знаходяться в одному корпусі. Крім двигуна і робочого колеса, встановлені і термоконтакти, які захистять двигун від ризику перегріву. Кожна модель має міцну і довговічну конструкцію.

Матеріалом для корпуса служить оцинкована сталь. Вона добре зберігає свою форму, прослужить тривалий час, надійно захистить внутрішні деталі від несприятливих зовнішніх чинників. Прямокутні канальні вентилятори Turbovent можуть бути укомплектовані електро-комутованих, асинхронним або двигуном постійного струму. Лопаті можуть бути загнуті вперед або назад - залежить від моделі.

На корпусі кожного вентилятора знаходиться дверцята, яка забезпечує доступ до внутрішніх механізмів - для технічного обслуговування. Встановлюючи вентилятор, потрібно передбачити місце для того, щоб ця дверцята безперешкодно відкривалася.

Переваги прямокутних канальних вентиляторів Turbovent:

 • Можливий монтаж в різних конфігураціях.
 • Підвищена надійність пристрою.
 • Проста експлуатація і технічне обслуговування.
 • Міцний корпус і якісна збірка.
 • Захист від високої напруги.
 • Тривалий термін служби.

Монтаж повинен відбуватися фахівцем, який має необхідний допуск для подібних робіт. Обов'язково дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо установки - від цього залежить якість і безпеку роботи пристрою. Тому, встановлювати вентилятори і монтувати саму систему вентиляції повинен професіонал.

Чому варто купити вентилятори Turbovent у нас?
Наша компанія пропонує оригінальні вентилятори Turbovent за прийнятними цінами. Ви можете бути впевнені в їхній якості, оригінальності та безпеки. Кожен товар має опис з технічними характеристиками - і воно повністю відповідає дійсності. Ви можете бути впевнені, що купуєте надійний пристрій від перевіреного виробника. У комплект поставки входить все, що необхідно для експлуатації пристрою, в тому числі - докладна інструкція від виробника.

Нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги:

 • Прийнятні ціни на весь асортимент.
 • Великий вибір моделей - як для побутових, так і для промислових потреб.
 • Оперативну доставка до вашого міста зручним для вас способом.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Допомога у виборі найбільш відповідної моделі.

Щоб отримати допомогу в підборі відповідного вентилятора, зверніться до наших консультантів по телефону або в чаті на сайті. Також підібрати варіант можна за допомогою фільтрів основних характеристик - процедура займе кілька секунд.

Для замовлення потрібної вам моделі додайте її в віртуальну «кошик», натиснувши кнопку «купити». Вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Залишити електронну заявку на покупку можна в зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення. Всі актуальні контакти для зв'язку є на сайті!

Останні відгуки в категорії "Turbovent"


 • У цій категорії немає відгуків