[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Рекуператори Прана

Побутові рекуператори Прана - прилад, призначений для забезпечення постійного обміну повітря в приміщенні. Вони підходять як для звичайних житлових приміщень, так і для промислових і адміністративних. Відмітна риса рекуператора - перед тим, як потрапити всередину приміщення, повітря прогрівається до кімнатної температури. Таким чином, виключені тепловтрати.

Рекуператори Прана: особливості застосування

Рекуператори Прана призначені для установки в приміщеннях різного призначення. Їх широко застосовують в:

 • Школах і дитячих садках;
 • готелях;
 • кінотеатрах;
 • Ресторанах і кафе;
 • офісах;
 • Розважальних або спортивних центрах.

Крім того, використовують такі прилади і в галузі сільського господарства, на виробництві, на складі. Таким чином, рекуператори Прана -; універсальні. Вони забезпечать якісні повітрообмін там, де немає можливості для нормальної природної вентиляції - або вона недостатня.

Технічні характеристики пристрою

В процесі своєї роботи рекуператори додатково очищають повітря, а сам коефіцієнт рекуперації - високий: близько 80-90 відсотків. Інші технічні характеристики виглядають таким чином:

 • Приплив повітря - від 135 до 235 куб.м. \ год.
 • Витяжної потік - 135 - 235 куб.м. \ год.
 • Витрати енергії - 6-54 Вт \ год.
 • Рівень шуму - 24 дБ.
 • Тип - прямоточний.

Рекуператори розраховані на приміщення площею від 60 куб.м., а працюють від стандартного напруги в мережі - 220 В. Виконано пристрій з міцного металу, який не деформується, не іржавіє, служить тривалий час.

Особливості та переваги рекуператорів Прана

Рекуператори бренду Прана прості в управлінні - і не вимагають складного або будь-якого додаткового технічного обслуговування. Всі пристрої мають європейські сертифікати якості, які підтверджують їх надійність і довговічність.

Робота рекуператора забезпечить комфортний повітрообмін і створить відповідний мікроклімат для відпочинку або роботи. Крім того, рекуператори - екологічна кліматична техніка, яка не споживає багато електроенергії. Пристрої виконані з матеріалів, які є безпечними для людини і навколишнього середовища.

Рекуператори Прана мають електронну систему управління, а також такі особливості:

 • Не потребують прокладання повітропроводів.
 • Зберігають 80% тепла в приміщенні.
 • Мають низький рівень шуму.
 • Оснащені 10 режимами швидкості.
 • Є нічний режим з мінімальним рівнем шуму.
 • Керувати роботою можна за допомогою дистанційного пульта.

Кожен рекуператор Прана - це також і продуманий дизайн пристрою, вбудований захист від перегріву, а також можливість цілодобової роботи. Рекуператори розраховані на тривалий період експлуатації - і прослужать вам багато років.

Принцип роботи пристрою

Працюють рекуператори Прана від стандартної електромережі. Сам пристрій складається з двох вентиляторів, трубчастого каналу і мідного теплообмінника. Повітря проходить у цій теплообміннику, тому всередину він потрапляє вже прогрітим. Ці та досягається збереження тепла з одночасним збереженням енергії - адже для прогріву не потрібно електрику.

Витяжні і припливні потоки повітря в рекуператорі розділені, вони між собою не змішуються. Нагріте повітря, виходячи назовні, віддає тепло теплообміннику. І коли зовні по ньому проходить холодний вуличний - він прогрівається за рахунок цього. Таким чином, для обігріву не потрібен додатковий прилад.

Рекуператори оснащені фільтрами, які не дають бруду і пилу потрапляти всередину. Є також надійна решітка зовні, яка блокує потрапляння всередину листя, пуху, вовни і т.п. Таким чином, ви можете не побоюватися того, що всередину приміщення потраплять сторонні частинки або бруд.

Монтаж і управління

Установка рекуператора Прана займе максимум 2 години. Процес установки краще довірити професіоналу, який виконає всі так, щоб рекуператор працював коректно. У комплекті поставки пристрою є все, що необхідно для його експлуатації.

Встановлюють рекуператор в верхню частину стіни в місці, де вона межує з вулицею. Роблять наскрізний отвір потрібного діаметру, після чого робочий блок встановлюють на ущільнювач. Зверніть увагу, що отвір повинен бути нахилений під кутом приблизно 3-5 градусів - це необхідно для запобігання появи конденсату. Зовні і всередині рекуператор не буде видно, тому інтер'єр і екстер'єр ви не порушите.

Керувати роботою пристрою можна за допомогою дистанційного пульта, який йде в комплекті. Також доступна функція управління за допомогою мобільного додатку. Регулювати можна інтенсивність індикації робочого режиму, встановлювати нічний режим або зимовий, перемикатися між іншими функціями пристрою. Мобільний додаток доступний безкоштовно.

Останні відгуки в категорії "Рекуператори Прана"


 • У цій категорії немає відгуків