[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Спірально-навивні повітроводи з оцинковки і нержавійки

Головним компонентом системи вентиляції є повітропровід. Саме по ньому відбувається перенесення, транспортування повітряних мас з вулиці в будинок і в протилежному, реверсивному напрямі.

В основному, по ряду причин, головними з яких є: простота в монтажі, довговічність і дешевизна, для зведення вентиляційних систем використовують труби круглого перетину. Круглі труби на відміну від прямокутних не створюють протидію потоку повітря.

Спірально-навивні повітроводи виробляють зі стрічки з крученим розташуванням шва. Завдяки цьому методу труба виходить із твердою основою і повністю герметична. Матеріалом для виробництва труб з крученим швом може бути, як оцинкована, так і нержавіюча сталь.

Труби з оцинкованої сталі можуть переміщувати повітряні потоки з температурою до + 80 ° C. Оцинковане покриття припиняє утворення на поверхні металу корозії, що позитивним чином позначається на терміні експлуатації, як труби, так і системи вентиляції в цілому.

Спірально-навивні оцинковані повітроводи відмінно підходять для монтажу в приміщеннях з високим рівнем вологості, наприклад, в барах, лазнях, басейнах і так далі.

Найбільш практичними і універсальними є кручені трубопроводи, виконані з нержавіючої, стали. Труби з нержавіючої сталі здатні витримувати тривалий вплив підвищених температур. Також, вони не схильні до дії руйнівних середовищ і здатні переміщати повітряні маси, які містять домішки абразивних частинок різних фракцій.

З нержавіючої сталі можна виробляти труби з великою товщиною стінки. Нержавіючі спірально-навивні труби трохи дорожче оцинкованих, але їх термін служби на порядок вище. Завдяки стійкості до агресивних середовищ і можливості транспортувати повітряні потоки з великою температурою нержавіючі трубопроводи дуже часто встановлюють на промислових підприємствах.

Перетин труби кручених повітропроводів знаходиться в межах від 100 до 1000 мм, довжина однієї секції в рідкісних випадках перевищує 3 метри.

Придбати спірально-навивні повітроводи відмінної якості за прийнятними цінами ви зможете в нашому інтернет-магазині ВЕНТ АЛЬЯНС.

Останні відгуки в категорії "Спірально-навивні повітроводи з оцинковки і нержавійки"


  • У цій категорії немає відгуків