vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Каминный центробежный вентилятор ВЕНТС КАМ

Цена
- грн

Відцентровий вентилятор ВЕНТС КАМ - камінне пристрій, який відповідає за рівномірний розподіл потоків теплого повітря. В результаті, за допомогою звичайного каміна дане пристрій здатний створити повноцінну опалювальну систему для побутових приміщень.

🌀 Особливості конструкції:

  • Корпусні частина була виготовлена ​​з міцного і надійного матеріалу - оцинкованої сталі. Додатково виробник застосував звуко- і теплоізоляційний матеріал - негорюча мінеральна вата.
  • Корпус укомплектований перфорацією, яка знадобиться для циркуляції повітряних потоків всередині вентилятора, а також для охолодження мотора.
  • Сучасне пристрій має терморегулятор, використовуючи який користувач зможе встановлювати температуру включення і виключення даного обладнання.
  • Включення вентилятора в роботу здійснюється в умовах температури від 0 до +90 градусів. Все залежить від температури повітряних потоків, яка формується в теплообмінному кожусі каміна.

Регулювання швидкості відбувається за допомогою тиристорного пристрою або регулювання ступеневої типу - коли використовується автотрансформаторним регулятор швидкісних режимів.

🌀 Особливості монтажу і експлуатація потужного двигуна

Камінні вентилятори використовуються для фіксації з круглими повітроводами. При цьому пристрій може бути встановлено в будь-якому з положень, однак варто брати до уваги напрямок потоків повітря (виробник вказує необхідний напрям на корпусних частини).

У кожне їхнє опалювальних приміщень від вентилятора проводяться повітроводи, по яких здійснюється подача теплого повітря.

Характеристики електродвигуна:

  • В процесі укомплектування вентиляторів розробники використовують однофазні мотори, які призначені для експлуатації в мережі 230В.
  • Двигуни відносяться до класу ізоляції F.
  • Всі моделі додатково мають вбудований тепловий захист з можливістю автоматичного перезапуску.
  • Підшипники кочення сприяють тривалої експлуатації всієї рухової системи.
  • Вся серія укомплектована асинхронним двигуном з відповідною крильчаткою, що забезпечує обдув і охолодження (це особливо важливо в умовах високих температур).

В процесі виконання монтажних робіт важливо подбати про те, щоб завжди мати вільний доступ до пристрою для його технічного обслуговування.

Останні відгуки в категорії "Каминный центробежный вентилятор ВЕНТС КАМ"


  • У цій категорії немає відгуків