[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Промислові вентилятори Домовент - пристрій, що поєднує в собі всі необхідні технічні характеристики, які забезпечують ефективну вентиляцію приміщення і видалення відпрацьованого повітря. Вентилятори відрізняються високою продуктивністю і низьким рівнем шуму, що дозволяє їм не порушувати робочий процес, не відволікати співробітників. У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір промислових вентиляторів, які прослужать вам багато років, не вимагаючи частого обслуговування або ремонту.

Особливості промислових вентиляторів Домовент

Промислові вентилятори Домовент призначені для видалення небезпечних газів і пилу, охолодження або нагрівання повітря, а також сушіння матеріалів. Така багатофункціональність зробила обладнання затребуваних в різних областях.

Вентилятори канальні Домовент для промислових цілей мають датчик затримки відключення. Після того, як ви вимкнули пристрій, воно можете працювати деякий час, що дозволить не переривати процес очищення повітря в разі проблем з електрикою.

Вентилятори мають вбудований дифузор, а також крильчатки конічної форми. Вони знаходяться на вході корпусних частини. Вхідний патрубок має колектор для плавного входу потоків повітря.

Корпус виготовлений з якісних матеріалів, які забезпечують довговічність обладнання і захист його внутрішніх деталей від можливих пошкоджень. Міцний корпус не деформується, не псується від корозії.

Вентилятор складається з наступних елементів:

 • Колесо з лопатками аеродинамічної форми.
 • Кожух вентилятора циліндричної форми.
 • Колесо може кріпитися безпосередньо на вал, за допомогою клинопасової передачі або муфти.

Вентилятор відрізняється стабільністю роботи, а також довговічністю. Воно прослужить багато років, не зажадає частого сервісного обслуговування або ремонту. Звичайно, за умови правильної експлуатації вентилятора. Для цього виробник подбав про створення докладної інструкції. Вона є в комплекті до кожного пристрою.

Переваги промислових вентиляторів Домовент

Вентилятори для промислового використання виконані згідно з усіма стандартами якості та безпеки. Виробник подбав про те, щоб обладнання мало простий монтаж, а також нескладне обслуговування. Проста він використовує його не тільки на підприємствах, але також в громадських будівлях і житлових будинках.

Канальні вентилятори Домовент мають наступні переваги:

 • Потоки повітря, що нагнітається і всмоктуваного повітря збігаються, що дозволяє полегшити конструювання системи вентиляції.
 • Форма лопатей підібрана таким чином, щоб знизити рівень шуму під час роботи, а це безпосередньо впливає на комфорт умов праці.
 • Легкі матеріали лопатей знижують опір по їх ходу, а це економить електроенергію. Низьке споживання електрики - це зниження витрат підприємства.
 • Високий коефіцієнт корисної дії.

Крім цього, промислові вентилятори Домовент також відрізняються тривалим експлуатаційним терміном і надійністю. А їх універсальність робить обладнання затребуваним у наших покупців.

Як замовити промисловий вентилятор Домовент?

Щоб придбати промислові вентилятори Домовент, натисніть кнопку купити поруч з потрібною моделлю. Далі вкажіть ваші дані по доставці, виберіть відповідний спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до консультантів магазину - по телефону або в чаті прямо на сайті.

Ми гарантуємо якість товару і його повну відповідність опису. У нашому каталозі представлена ​​тільки офіційна продукція від виробника.

Останні відгуки в категорії "ДОМОВЕНТ"


 • У цій категорії немає відгуків
 • Олег

  Хороший вентилятор, брал для вытяжки из погреба, работает отменно.
  Канальный вентилятор Домовент ТТ 150