[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Газові котли

Цена
- грн
Бренд
Площа обігріву кв.м
Спосіб установки
Тип камери згоряння
Тип розпалювання
Матеріал теплообмінника
Управління

Газовий котел - незамінний пристрій для отримання теплової енергії. Це один з найпоширеніших типів теплогенераторів, який використовується практично скрізь - починаючи від приватних будинків і, закінчуючи виробничими приміщеннями. Вибір певної моделі залежить від майбутніх експлуатаційних умов.

Сучасні моделі відрізняються простим монтажем і конструкцією, регулярне обслуговування якої не вимагає багато сил і додаткових знань. Компактні габарити котлів - ще одна важлива перевага, завдяки якому їх можна встановити в будь-якому приміщенні.

Принцип роботи газових котлів

Принцип експлуатації кожного газового котла практично однаковий. Деякі відмінності можуть полягати в особливостях конструкції.

  1. Основні завдання контролера - фіксація встановленого температурного режиму, аналізування потреб в теплі, відкриття запірної газової арматури. Після цього здійснюється подача газу до пальника. Виконання всіх перерахованих функцій відбувається також за допомогою датчиків, наявних в кожній конструкції.
  2. Встановлені котли мають пьезо- або електророзжіг (в залежності від певної моделі).
  3. Після того, як пальник була включена, відбувається нагрів води в теплообміннику до певної встановленої температури. Подача підігрітої води в систему опалення відбувається під тиском, яке забезпечує циркуляційний насос.
  4. Нагрівання теплообмінника і теплоносія відбувається до того моменту, поки не буде досягнутий температурний межа, заданий термостатом.
  5. Потім, відбувається автоматичне відключення пальника.

Саме за таким принципом функціонує одноконтурний газовий котел, завдання якого - нагрівати повітря в певному приміщенні.

Щоб можна було використовувати пристрій для побутових потреб і користуватися гарячою водою, рекомендується вибрати двоконтурний котел. Однак варто пам'ятати про те, що наявність двох контурів не означає одночасну роботу пристрою - на обігрів і на нагрів води для особистого користування. При включенні гарячої води подача тепла в будинку припиняється. Однак для квартири або будинку з невеликою житловою площею - тимчасове відключення тепла залишиться практично непомітним.

Основні елементи сучасних газових котлів

Сучасний газовий котел являє собою міні-котельню, так як його конструкція включає в себе необхідний набір елементів:

  • Теплообмінник - завдяки енергії, що виділяється після згоряння природного газу, здійснюється його нагрівання. В результаті від отриманого тепла нагрівається вода.
  • Газовий пальник - доповнена спеціальними форсунками, через які відбувається подача газу, спрямованого в камеру згоряння.
  • Насос - входить в конструкцію не кожній сучасній моделі. Його основне завдання - гарантувати необхідний тиск.
  • Розширювальний бачок - виконує відведення теплоносія в разі тривалого перегріву системи.
  • Автоматика - блок управління, від якого залежить обраний робочий режим газового котла.
  • Система димовидалення - це пристрій, який відповідає за якісне відведення продуктів горіння. Така система може мати примусову або природну тягу.

Багато моделей газових котлів доповнені системою самодіагностики, яка проводить діагностику кожного окремо взятого елемента пристрою. У разі виникнення певних неполадок система моментально повідомляє про це користувачеві. Інформація виводиться на екран у вигляді коду. Таким чином, вдасться швидко визначити причину поломки і продовжити роботу системи опалення.

Останні відгуки в категорії "Газові котли"


  • У цій категорії немає відгуків