[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Конвектори електричні

Цена
- грн

Конвектор електричний - тепловий прилад, що може використовуватися для автономного опалення приміщень. Він підійде для додаткового або повністю автономного опалення нежитлових або житлових будівель. Нагрівання повітря відбувається за рахунок його циркуляції через нагрівальний елемент, який має підвищену площу нагріву. Моделі з високим класом захисту можуть встановлюватися навіть в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Конвектори електричні: особливості та переваги

Головним елементом конструкції конвектора є нагрівальний елемент, що складається з радіатора зі сталевою трубкою і струмопровідного компонента. Усередині корпусу знаходиться датчик безпеки, який спрацює, якщо виникне потенційно аварійна ситуація. Корпус має вхідні і вихідні отвори - для холодного і вже нагрітого повітря. При цьому, для надходження холодного призначені нижні отвори. Матеріалом для корпуса служить нержавіюча сталь. Вона не деформується, не схильна до утворення корозії або появи грибка.

Електричні конвектори мають наступні переваги:

 • Нагрівальний елемент дає температуру не вище 110 градусів - це дозволяє конвектору не спалювати кисень і пил. Також такий конвектор не сушить повітря в приміщенні.
 • Корпус нагрівається до температури не вище 80 градусів, що виключає можливість випадково обпектися від дотику. Особливо це важливо для сімей з маленькими дітьми.
 • Конвектор можна закріпити на стіні.
 • За рахунок компактних розмірів пристрій не займе багато місця - і підійде навіть для невеликого приміщення.
 • Повністю пожежобезпечний пристрій.
 • Працює конвектор безшумно, що особливо важливо при його використанні в житлових приміщеннях.
 • Захист від перегріву.
 • Є термостат для підтримки стабільної температури.

Таким чином, електричні конвектори відмінно підійдуть для прогрівання повітря в різних приміщеннях. Важливо при цьому враховувати його площа, щоб конвектор впорається з прогріванням. Такий пристрій підійде для установки будинку, в громадських приміщеннях, на складах або в торгових залах. Широка сфера застосування такого обладнання можлива не тільки через ефективної роботи. Також це - безпека для оточуючих.

Особливості установки і експлуатації електричних конвекторів

Конвектори електричні вимагають виконання певних правил експлуатації та монтажу. Їх дотримання гарантує не тільки якісну, але і безпечну роботу пристрою.

Отже, не забувайте про наступні правила:

 1. Монтаж конвектора впритул до розетки забороняється.
 2. Чи не закривайте конвектор в процесі експлуатації, не ставте на нього ніяких сторонніх предметів.
 3. Чи не закривайте окремі отвори пристрою, які випускають або впускають всередину повітря.
 4. Не використовуйте конвектор в безпосередній близькості до джерела вологи - душовій кабіні, ванні або басейну.

Якщо ви не можете визначитися з вибором конвектора, рекомендуємо порадитися з нашими фахівцями. Це допоможе уникнути неправильного підбору пристрою, адже різні моделі розраховані на різні умови експлуатації і квадратуру приміщення.

Якщо хочете придбати якісний електричний конвектор ви можете в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальний товар, який повністю відповідає характеристикам в описі. Таке обладнання відрізняється стабільністю роботи і повної його безпекою.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю, вкажіть ваші дані для доставки і бажаний спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів - по телефону або прямо в чаті на сайті!

Останні відгуки в категорії "Конвектори електричні"


 • У цій категорії немає відгуків