[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Soler&Palau TD SILENT

Канальні вентилятори Soler Palau TD SILENT призначені для створення систем вентиляції, які мають круглі канали для їх установки. Пристрої відмінно впораються з видаленням відпрацьованого повітря, в якому є волога, неприємні запахи. Можлива установка вентилятора таким чином, щоб відпрацьоване повітря надходив в повітропровід або відразу на вулицю. Вентилятори цієї серії не потребують частого обслуговування або ремонту, їм не потрібні додаткові комплектуючі. Це кліматичне пристрій іспанського виробництва прекрасно впорається з поставленими завданнями, гарантує стабільну роботу і мінімум клопоту з їх обслуговування.

Канальні вентилятори Soler & Palau TD SILENT: технічні характеристики

Вентилятори Soler Palau TD призначені для установки в промислових, житлових або комерційних приміщеннях, де потрібно створити якісну вентиляцію. Пристрої відрізняються компактними розмірами, тому підійдуть навіть для невеликих кімнат і малогабаритних систем вентиляції. Серія включає в себе дві моделі вентиляторів, кожна з яких має свої переваги та особливості. Так, вентилятори Soler & Palau Mixvent збільшують інтенсивність повітрообміну в два рази. А пристрої Soler & Palau TD ECOWATT створені для економного витрати електроенергії. Під час роботи вони споживають на 40% менше електрики.

Особливості вентиляторів серії Soler Palau TD SILENT:

  • Захист від перегріву двигуна забезпечить стабільну роботу, продовжить термін служби пристрою.
  • Корпус вентиляторів - шумогасильні. Під час роботи пристрій не виробляє багато шуму. Тому їх можна без побоювань використовувати як в комерційних або промислових, так і в житлових приміщеннях.
  • Гумові вставки на корпусі спростять процес монтажу, а також усунуть зайву вібрацію під час роботи.
  • Однофазний двигун має функцію регулювання швидкості, відрізняється високою продуктивністю.
  • Лопаті загнуті назад, тому відпрацьований повітря не буде надходити назад у приміщення.
  • Клемна короба розміщена зовні пристрої - це полегшує управління роботою вентилятора.
  • Корпус виконаний з оцинкованої сталі з антикорозійним покриттям. Це захистить деталі від несприятливого впливу навколишнього середовища. Зокрема - не буде з'являтися корозія.
  • Підвищена продуктивність - 2000 м3 / год.

Кожен вентилятор Soler Palau TD - це високий рівень продуктивності і надійності. Вони відрізняються якісною збіркою, розраховані на довговічну роботу. Європейська якість гарантує стабільне виконання функцій на високому рівні.

Останні відгуки в категорії "Soler&Palau TD SILENT"


  • У цій категорії немає відгуків