[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

BAHCIVAN BDTX

Канальні вентилятори BAHCIVAN BDTX - високопродуктивні пристрої, що поєднують в собі переваги осьових вентиляторів прямого потоку з простотою монтажу, низьким рівнем шуму і стабільно високим тиском радіальних моделей. Вентилятори мають дві сторони, які можна встановлювати в канал, закріплюючи їх спеціальними зажимами. Пристрої цієї серії застосовуються в самих різних сферах. Їх встановлюють на промислових підприємствах, в лікарнях і офісах, нічних клубах і ресторанах, в театрах, в житлових приміщеннях, ванних кімнатах. Вони забезпечують стабільну роботу витяжної системи, створюють комфортний мікроклімат для роботи і відпочинку.

Канальні вентилятори BAHCIVAN BDTX: характеристики і переваги

Вентилятори даної серії підходять для будь-якого варіанту положення установки. Вони мають міцний корпус, виконаний з листового металу. Поверх нанесено порошкове покриття, яке захищає його і внутрішні деталі від несприятливих зовнішніх чинників, в тому числі - від корозії. Крильчатка виконана з оцинкованого металу, який також не схильний до псування від корозії.

Переваги канальних вентиляторів BAHCIVAN BDTX:

  • Можливість контролю швидкості за рахунок гнучкого регулювання. Для цього встановлено тиристор або 5-ступінчастий трансформатор.
  • Висока точність балансування - він збільшує термін служби пристрою, а також відповідальний за низький рівень шуму і вібрації під час роботи.
  • Компактні розміри корпусу-вентилятор має малі габарити, завдяки чому його легко монтувати в системи вентиляції. При цьому, він здатний переробляти великі обсяги повітря, має високі показники потужності.
  • Великий вибір конструкцій і типорозмірів даної лінійки дозволяє вибрати найбільш оптимальний варіант для конкретного приміщення і вимог замовника. При цьому, вартість кожної моделі залишається прийнятною.
  • Тип захисту корпусу - IP55.
  • Низький рівень шуму - такий вентилятор підійде для установки не тільки в промислових, але і в житлових будинках.

Вартість канальних вентиляторів BAHCIVAN BDTX залежить від параметрів і конкретної моделі. При цьому, модель відрізняється стабільністю роботи, не вимагає складного технічного обслуговування або частого ремонту. Таким чином, ви істотно економите, вибираючи пристрій даної серії.

Вентилятори BAHCIVAN BDTX встановлюють в канал і закріплюють за допомогою затискачів. Все необхідне для їх монтажу є в комплекті поставки.

Кожна модель прослужить максимально довго, не вимагаючи заміни деталей або серйозних втручань. Стабільна робота, низький рівень шуму, висока продуктивність - все це робить канальні вентилятори BAHCIVAN BDTX затребуваними серед покупців.

Останні відгуки в категорії "BAHCIVAN BDTX"


  • У цій категорії немає відгуків