vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Dospel WOKS

Осьової канальний вентилятор Dospel WOKS - пристрій, призначений для переміщення мас повітря і створення комфортного мікроклімату. Це багатофункціональне обладнання, яке підійде для роботи в ресторані, кафе, офісних приміщеннях, на складці, в дитячих садах або школах. Якісне очищення повітря від неприємних запахів і підвищеної вологості гарантована завдяки можливості роботи при низькому опорі вентиляційної системи.

🌀 Dospel WOKS особливості та переваги моделі

Корпус вентилятора виконаний їх якісної оцинкованої сталі. Поверх він покритий полімерною фарбою, яка захищає його від корозії. Корпус не деформується і не псується від різних негативних зовнішніх чинників. Компактні розміри обладнання дозволяють встановити його в будь-якому приміщенні.

Двигун пристрою працює на кулькових підшипниках. Це гарантує не тільки високу продуктивність обладнання, але також істотно знижує рівень шуму. Є захист від перевантаження, яка автоматично відключить пристрій з можливістю подальшого перезапуску. Швидкість обертання можна регулювати за допомогою вбудованого трансформатора.

Пристрій підійде для монтажу у вентиляційні системи з круглими каналами. Встановлювати його можна під будь-яким кутом, фіксація проводиться за допомогою кріпильних деталей і шурупів, які є в комплекті.

Останні відгуки в категорії "Dospel WOKS"


  • У цій категорії немає відгуків