[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Dospel WOKS

Осьової канальний вентилятор Dospel WOKS - пристрій, призначений для переміщення мас повітря і створення комфортного мікроклімату. Це багатофункціональне обладнання, яке підійде для роботи в ресторані, кафе, офісних приміщеннях, на складці, в дитячих садах або школах. Якісне очищення повітря від неприємних запахів і підвищеної вологості гарантована завдяки можливості роботи при низькому опорі вентиляційної системи.

Dospel WOKS особливості та переваги моделі

Корпус вентилятора виконаний їх якісної оцинкованої сталі. Поверх він покритий полімерною фарбою, яка захищає його від корозії. Корпус не деформується і не псується від різних негативних зовнішніх чинників. Компактні розміри обладнання дозволяють встановити його в будь-якому приміщенні.

Двигун пристрою працює на кулькових підшипниках. Це гарантує не тільки високу продуктивність обладнання, але також істотно знижує рівень шуму. Є захист від перевантаження, яка автоматично відключить пристрій з можливістю подальшого перезапуску. Швидкість обертання можна регулювати за допомогою вбудованого трансформатора.

Пристрій підійде для монтажу у вентиляційні системи з круглими каналами. Встановлювати його можна під будь-яким кутом, фіксація проводиться за допомогою кріпильних деталей і шурупів, які є в комплекті.

Останні відгуки в категорії "Dospel WOKS"


  • У цій категорії немає відгуків