[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

AeroStar RV

Канальні круглі AeroStar RV - це якісні пристрої з високою продуктивністю, стабільною роботою. За допомогою вентилятора можна перемішати маси повітря, встановлюючи їх в системах кондиціонування і вентиляції, для видалення відпрацьованого повітря. Модель підійде для роботи не тільки в побутових умовах, але також і на промислових підприємствах, в громадських місцях. Технічні характеристики AeroStar RV забезпечують не лише ефективну, але і комфортну для оточуючих роботу.

Технічні характеристики пристрою

Під час роботи канальні вентилятори AeroStar RV відрізняються низьким рівнем шуму, а також економним споживанням електроенергії. Він не буде заважати роботі або відпочинку, не стане причиною високих рахунків за комунальні платежі. З огляду на завдання, що стоять перед таким пристроєм, вона створена для тривалої безперебійної роботи.

Модель підійде для монтажу в припливно-витяжних установках, що мають середню протяжність. Підвищена продуктивність пристрою забезпечений продуманою конструкцією. Вентилятор має такі особливості:

  • Матеріалом для корпуса служить оцинкована сталь з підвищеним запасом міцності. Він не деформується, не псується від вологи, не схильна до появи корозії.
  • Робоче колесо виконане з міцного пластику - така особливість дозволяє полегшити конструкцію, знизити її вага. Аеродинаміка колеса така, що покращує переміщення повітряних мас.
  • Двигун має зовнішній ротор, що забезпечує тривалу і стабільну роботу.
  • Захист від перевантаження і перегріву. У разі виникнення потенційно небезпечної ситуації пристрій автоматично відключиться з можливістю повторного запуску.
  • Лопатки мають загнутий назад форму, що не тільки покращує аеродинаміку, але і знижує рівень шуму.
  • Кожен вентилятор AeroStar RV має офіційну гарантію якості від виробника. Пристрій виконаний згідно з нормами безпеки і якості.
  • Тривала експлуатація за рахунок довговічною збірки і якісних матеріалів.
  • Матеріали, з яких виконаний вентилятор, не містять потенційно шкідливих домішок.

Швидкість обертання можна регулювати двома способами - плавно або східчасто. Встановити вентилятор можна за допомогою монтажного кронштейна і хомутів. Наявність додаткових аксесуарів для експлуатації уточнюйте по кожній конкретній моделі.

Монтувати вентилятор можна на початку, середині або наприкінці системи. Вибір місця розташування залежить від особливостей будівлі. Перевага моделі - їй не потрібно частіше технічне обслуговування. У комплекті поставки є докладна інструкція по установці і експлуатації - рекомендуємо вивчити її перед тим, як почати використання вентилятора.

Як замовити вентилятор AeroStar RV?

Щоб замовити канальний вентилятор круглої форми AeroStar RV, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі Контакти.

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Останні відгуки в категорії "AeroStar RV"


  • У цій категорії немає відгуків