[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

DOSPEL WK

Канальний круглий вентилятор DOSPEL WK - пристрій, створене для промислових потреб, зокрема - для видалення відпрацьованих повітряних мас з приміщення. Встановлювати таке обладнання можна в приміщеннях громадського призначення та на виробництві. Пристрій якісно і швидко очистить приміщення від відпрацьованого повітря і газів, запахів. Все це відбудеться в максимально короткі терміни. Вентилятори відрізняються стабільною роботою, не вимагають частого технічного обслуговування і заміни деталей. Компанія ВЕНТ АЛЬЯНС пропонує якісне обладнання за прийнятними цінами з доставкою до вашого міста.

Технічні характеристики канальних вентиляторів DOSPEL WK

Вентилятори канального типу DOSPEL WK мають продуману міцну конструкцію, яка також відрізняється аеродинамічними властивостями. Все це дозволяє використовувати вентилятор тривалий час без необхідності ремонту або заміни деталей. Вентилятор оперативно впорається з видаленням відпрацьованого повітря, має високі показники ККД.

Кожух пристрою зроблений з якісної оцинкованої сталі. Вона не деформується, не псується від попадання вологи, витримує різні несприятливі чинники, головним з яких є корозія. Корпус також відрізняється компактними розмірами, що дозволить встановити вентилятор навіть в невеликому приміщенні.

Двигун вентилятора - відцентровий, на кулькових підшипниках. Це дозволить продовжити термін служби обладнання, а також істотно знизити рівень шуму. Таким чином, вентилятор можна встановлювати навіть там, де потрібно створити певні умови для відпочинку або роботи. Регулювати швидкість можна поступово, що дозволить встановити саме найбільш комфортний варіант.

Вентилятор має захист корпусу від вологи, що дозволить уникнути псування корпусу або внутрішніх деталей. Пристрій працює від стандартного напруги в мережі. Ще одна відмінна риса - мала вага пристрою. Це істотно спростить процес монтажу або демонтажу - якщо це необхідно.

Монтаж відцентрових вентиляторів

Важливо строго дотримуватися тих рекомендацій по установці і експлуатації, які вказані в описі до конкретної моделі. Підключення повинен виконувати людина, яка володіє відповідними знаннями та навичками. Вентилятор простий в експлуатації, не вимагає частого технічного обслуговування або заміни деталей. У комплекті є інструкція, де докладно описана схема установки.

Встановлюють вентилятор за допомогою хомутів і кронштейна. Приєднується він безпосередньо до каналу вентиляції або патрубка. Простота в монтажі дозволить встановити його в максимально короткий термін.

Як замовити канальний вентилятор круглий DOSPEL WK?

Щоб придбати круглий канальний вентилятор DOSPEL WK, вам потрібно вибрати відповідну модель в каталозі, натиснути кнопку «купити» поруч з нею. У формі замовлення вкажіть варіант оплати і спосіб доставки. Якщо з'явилися питання по товару або складності з оформленням замовлення, звертайтеся до наших консультантів. Зробити це можна в телефонному режимі або за допомогою чату прямо на сайті.

Ми гарантуємо, що обладнання, представлене у нас на сайті, відрізняється оригінальністю і високою якістю. Кожен вентилятор має всі необхідні сертифікати, а також гарантію. У комплекті йде докладна інструкція з експлуатації та монтажу. Наші вентилятори відрізняються стабільною роботою, простотою в обслуговуванні і ефективністю, що робить їх затребуваними у покупців.

Останні відгуки в категорії "DOSPEL WK"


  • У цій категорії немає відгуків