[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №16

Відцентровий вентилятор ВЦ 4-75 №16 - промислове обладнання, яке використовується для відводу повітряних мас або створення відповідних кліматичних умов. Пристрій працює в при помірному або тропічному кліматі, розраховане на експлуатацію при максимальній температурі повітря до 40 градусів. Сам переміщуваний повітря не повинен перевищувати показник в 80 градусів Цельсія. У повітряних масах не повинно бути пилових домішок, бруду, липких частинок. Це довговічне устаткування з високим рівнем ефективності і продуктивності. Воно не вимагає частого ремонту або заміни деталей, відрізняється стабільністю роботи.

Особливості вентилятора ВЦ 4-75 №6,3

Вентилятор складається з декількох вузлів - корпусу, електричного двигуна, робочого колеса, станини, колектора. В процесі роботи пристрій спочатку переміщає повітря всередину за допомогою енергії крильчаток. Далі під впливом відцентрової сили повітряні маси переміщаються в равлика, після неї проходять по спіральному корпусу і виходять через вихлоп.

Дана модель має наступні конструктивні особливості:

 • Робочий тиск пристрою - низька.
 • Вентилятор має одностороннє всмоктування.
 • Робоче колесо має передній і задній диски.
 • Міцна зварена станина, на яку кріпляться кожух з електродвигуном.
 • Лопатки мають загнутий назад форму, їх кількість - 12 штук, оснащені маточинами.
 • Колектор має конічну форму.
 • Обертатися лопатки можуть як за годинниковою стрілкою, так і проти неї.
 • Клиноременева передача.

Корпус відцентрового вентилятора даної моделі виконаний з надійних і довговічних матеріалів. Він не схильний до псування від негативних факторів зовнішнього середовища, стійкий до деформації, підходить для регулярного використання пристрою. У процесі виробництва даного устаткування розроблено з урахуванням принципів аеродинаміки. Це дозволить зробити процес переміщення повітряних мас більш ефективним, підвищить продуктивність пристрою. Вентилятор не вимагає частого технічного обслуговування, простий в монтажі, його деталі відрізняються довговічністю і стабільністю роботи. Кожен пристрій має офіційну гарантію від виробника - її термін залежить від конкретної моделі. Всі дані будуть вказані в гарантійному талоні, що додається до вентилятора. Виготовлення вентиляторів ВЦ 4-75 №16 відбувається відповідно до чинного ТУ. Підстава моделі може бути доповнено віброізолятамі для мінімізації рівня шуму. При цьому, можна встановлювати вентилятор безпосередньо на фундамент. Пристрій має офіційну гарантію від виробника. Її термін відрізняється в залежності від конкретної моделі. Всю інформацію можна знайти в гарантійному талоні, що додається до комплекту поставки.

Як замовити відцентровий вентилятор?

Щоб замовити вентилятор, додайте потрібну вам модель в віртуальну корзину, вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. Крім того, ви можете зателефонувати нам або написати на електронну пошту, якщо з'явилися питання щодо наших товарів.

Ми пропонуємо доставку декількома способами:

 • За допомогою транспортних компаній по всій Україні - протягом 1-3 днів, можливий накладений платіж при отриманні.
 • Кур'єрська доставка по місту Київ - її вартість обмовляється індивідуально, залежить від району.
 • Самовивіз по попередній заявці.

До оплати ми приймаємо готівку, можливий безготівковий розрахунок - переказ коштів на реквізити компанії. Також можна оплатити замовлення онлайн за допомогою банківської карти. Ми видаємо чек, а також всі необхідні супровідні документи.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №16"


 • У цій категорії немає відгуків