[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №12,5

Вентилятор відцентровий - пристрій, створене для обладнання систем вентиляції та кондиціонування. Також їх застосовують в системах опалення і для різних санітарно-виробничих цілей. Це надійне обладнання з тривалим терміном служби, яке відмінно справляється з поставленим завданням. Дана модель має загальнопромислове призначення, підходить для переміщення мас повітря і газових сумішей в умовах звичайного або тропічного клімату. Їх температура не повинна перевищувати 80 градусів, в повітряній масі не повинно бути твердих домішок, пилу, липких речовин або волокнистих матеріалів.

Особливості вентилятора відцентрового ВЦ 4-75 №12,5

Модель складається з корпусу, робочого колеса, електродвигуна, станини і колектора. Це пристрій виготовляється згідно з чинними технічними умовами. Він прекрасно впорається з переміщенням мас повітря, створенням необхідних кліматичних умов. Вентилятор працює таким чином:

 • Робоче колесо передає енергію повітряні масам, які надходять всередину пристрою.
 • Далі повітря переміщається під впливом відцентрової сили у напрямку до равлику в корпусі спіральної форми.
 • Під тиском повітря проходить через равлика, потрапить в вихлоп вентилятора - і виходить назовні.

Таким чином, пристрій переміщує маси повітря, виводячи їх з приміщення або конкретного простору. Результат - необхідний для виробничих або робочих цілей мікроклімат. Вентилятор має надійну збірку, відрізняється деталями і матеріалами високої якості. Заводська збірка обладнання робить його довговічним, ефективним, простим в обслуговуванні. Крім того, пристрій не вимагає частого ремонту або заміни деталей.

Вентилятор ВЦ 4-75 №12,5 відрізняється наступними особливостями:

 • Низький робочий тиск;
 • Односторонньо всмоктування повітряних мас;
 • Крильчатки загнуті назад, що дозволяє краще направляти потік повітря в потрібне русло;
 • Міцний корпус, що витримує регулярну експлуатацію і механічні навантаження;
 • Кількість лопаток в вентиляторі - 12 штук;
 • Обертання може бути як за годинниковою стрілкою, так і у зворотний бік;
 • Станина обладнання - зварна, цільна;
 • Робоче колесо має передній і задній диски.

Вентилятор ВЦ 4-75 №12,5 має спеціальний отвір для установки віброізоляції або монтажу пристрою прямо на фундамент. Перший варіант дозволить знизити рівень шуму під час роботи, що позитивно впливає на процес використання пристрою. Колектор вентилятора має спеціальну конічну форму для поліпшеного підведення повітря до робочого колеса. Аеродинамічна конструкція корпусу робить цей пристрій максимально ефективним і продуктивним, забезпечує стабільну роботу.

Як замовити?

Щоб замовити вентилятор ВЦ 4-75 №12,5, додайте потрібну вам модель в віртуальну корзину. Далі вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний вам спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення даних. Крім того, ви можете зателефонувати нам або написати на електронну пошту, якщо з'явилися питання щодо наших товарів.

Ми пропонуємо доставку декількома способами:

 • За допомогою транспортних компаній по всій Україні - протягом 1-3 днів, можливий накладений платіж при отриманні.
 • Кур'єрська доставка по місту Київ - її вартість обмовляється індивідуально, залежить від району.
 • Самовивіз по попередній заявці.

До оплати ми приймаємо готівку, можливий безготівковий розрахунок - переказ коштів на реквізити компанії. Також можна оплатити замовлення онлайн за допомогою банківської карти. У будь-якому випадку ми видаємо чек, а також всі необхідні супровідні документи.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №12,5"


 • У цій категорії немає відгуків