[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №10

Відцентровий вентилятор ВЦ 4-75 №10 - промислове пристрій, призначений для переміщення повітря або неагресивних газових сумішей. У них не повинно бути сторонніх домішок, волокон, липких речовин. Устаткування використовується для монтажу вентиляційних систем в промислових або побутових умовах. Вентилятор призначений для роботи в умовах помірного або тропічного клімату. При цьому, температура навколишнього повітря не повинна бути вище 40 градусів за Цельсієм. А саме повітря або газоподібна суміш, яку буде переміщати вентилятор, не повинна мати температуру вище 80 градусів. Всі складові компоненти обладнання мають аеродинамічні характеристики, які роблять його роботу ефективною і стабільною.

Технічні особливості вентилятора ВЦ 4-75 №10

Пристрій має офіційну гарантію від виробника. Її термін відрізняється в залежності від конкретної моделі. Всю інформацію можна знайти в гарантійному талоні, що додається до комплекту поставки. Вентилятор складається з декількох вузлів - корпусу, електричного двигуна, робочого колеса, станини, колектора. В процесі роботи пристрій спочатку переміщає повітря всередину за допомогою крильчаток. Далі під впливом відцентрової сили повітряні маси переміщаються в равлика, проходять по спіральному корпусу і виходять через вихлоп.

Модель має такі відмінні риси:

 • Робочий тиск пристрою - низька.
 • Вентилятор має одностороннє всмоктування.
 • Робоче колесо має передній і задній диски.
 • Міцна зварена станина, на яку кріпляться кожух з електродвигуном.
 • Лопатки мають загнутий назад форму, їх кількість - 12 штук, оснащені маточинами.
 • Колектор має конічну форму.
 • Обертатися лопатки можуть як за годинниковою стрілкою, так і проти неї.
 • Клиноременева передача.

Вентилятор не вимагає частого технічного обслуговування, простий в монтажі. Пристрій має офіційну гарантію від виробника - її термін залежить від конкретної моделі. Всі дані будуть вказані в гарантійному талоні, що додається до вентилятора.

Вентилятор може мати кілька виконань залежно від умов, для яких він призначений:

 • Стандартне - з вуглецевої сталі, для пристрою загальнопромислового призначення.
 • Вибухозахищене - зі сплаву алюмінію, дане обладнання використовується в шахтах, на нафтопереробних заводах і т.п.
 • Корозійностійке - з нержавіючої сталі, таке обладнання використовується для створення вентиляційних систем на підприємствах хімічної та харчової промисловості.

У комплект поставки входять всі основні вузли: корпус спіральної форми, станина і робоче колесо, колектор, асинхронний двигун. На робочому колесі встановлені передній і задній диски. На пристрій поширюється офіційна гарантія від виробника. Її термін вказаний в гарантійному талоні, що додається до комплекту поставки. На цей період ви можете отримати гарантійне обслуговування

Як замовити відцентровий вентилятор з нашого каталогу?

Щоб замовити вентилятор, додайте потрібну вам модель в віртуальну корзину, вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати.

Ми пропонуємо доставку декількома способами:

 • За допомогою транспортних компаній по всій Україні - протягом 1-3 днів, можливий накладений платіж при отриманні.
 • Кур'єрська доставка по Києву - її вартість обмовляється індивідуально, залежить від району.
 • Самовивіз по попередній заявці.

До оплати ми приймаємо готівку, можливий безготівковий розрахунок - переказ коштів на реквізити компанії. Також можна оплатити замовлення онлайн за допомогою банківської карти. Ми видаємо чек, а також всі необхідні супровідні документи.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №10"


 • У цій категорії немає відгуків