[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №5

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Вентилятор відцентровий низького тиску ВЦ 4-75 №5 - пристрій, що має загальнопромислове призначення. Воно широко застосовується для створення оптимальних кліматичних умов або відведення повітряних мас з приміщення або технічних споруд. Вентилятор є частиною систем кондиціонування. Він призначений для переміщення повітряних мас, які не містять липких домішок, пилових або грязьових частинок, волокнистих матеріалів. Пристрій працює в умовах помірного або тропічного клімату, розраховане на максимальну температуру в 40 градусів вище нуля. При цьому, переміщуваний повітря не повинен мати температуру, що перевищує позначку 80 градусів.

Відцентровий вентилятор ВЦ 4-75 №5: характеристики

Відцентровий вентилятор складається з декількох вузлів - корпус пристрою, робоче колесо, електродвигун, станина і колектор. Кожен компонент має заводську збірку і виробництво, висока якість матеріалів гарантовано. В процесі виробництва дотримуються норми ТУ. Вентилятори широко використовуються на різних етапах виробництва, якщо потрібно створення оптимального для роботи мікроклімату або відводити повітряних маси для кращої вентиляції.

Вентилятор має такі особливості і характеристики:

 • Всмоктування - одностороннє.
 • Низький робочий тиск вентилятора.
 • Кількість лопаток - 12 штук, вони мають загнутий назад форму
 • Пристрій має зварену станину, а також отвір для монтажу вентилятора на спеціальні віброізоляти. Це дозволить знизити рівень шуму під час роботи
 • Колектор має конічну форму.
 • Деталі не схильні до появи корозії, стійкі до деформації і впливу негативних факторів.
 • Обертання може виконуватися як за годинниковою стрілкою, так і проти неї.

В процесі роботи пристрою, повітря засмоктується всередину корпусу за допомогою лопаток, далі під впливом відцентрової сили він переміщається в равлика. Після цього він проходить по спіралі, виходить через вихлоп пристрою. Корпус відцентрового вентилятора виконаний з надійних і довговічних матеріалів. Він не схильний до псування від негативних факторів зовнішнього середовища, стійкий до деформації, підходить для регулярного використання пристрою. У процесі виробництва даного устаткування розроблено з урахуванням принципів аеродинаміки. Це дозволить зробити процес переміщення повітряних мас більш ефективним, підвищить продуктивність пристрою. Вентилятор не вимагає частого технічного обслуговування, простий в монтажі, його деталі відрізняються довговічністю і стабільністю роботи. Кожен пристрій має офіційну гарантію від виробника - її термін залежить від конкретної моделі. Всі дані будуть вказані в гарантійному талоні, що додається до вентилятора.

Як замовити відцентровий вентилятор?

Щоб придбати вентилятор ВЦ 4-75 №5, додайте потрібну вам модель в віртуальну корзину. Далі вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний вам спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами для уточнення даних. Крім того, ви можете зателефонувати нам або написати на електронну пошту, якщо з'явилися питання щодо наших товарів.

Ми пропонуємо доставку декількома способами:

 • За допомогою транспортних компаній по всій Україні - протягом 1-3 днів, можливий накладений платіж при отриманні.
 • Кур'єрська доставка по місту Київ - її вартість обмовляється індивідуально, залежить від району.
 • Самовивіз по попередній заявці.

До оплати ми приймаємо готівку, можливий безготівковий розрахунок - переказ коштів на реквізити компанії. Також можна оплатити замовлення онлайн за допомогою банківської карти. У будь-якому випадку ми видаємо чек, а також всі необхідні супровідні документи.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №5"


 • У цій категорії немає відгуків