[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №4

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентровий вентилятор ВЦ 4-75 №4 - пристрій, створене для переміщення повітря і газових сумішей, що не містять сторонніх домішок, липких речовин, волокон. Дане обладнання застосовується для створення вентиляційних систем, використовується в системах опалення житлових та виробничих будівель, для виробничих та санітарно-гігієнічних цілей. Підходить для експлуатації в помірному або тропічному кліматі. Температура переміщуваного повітряної маси не повинна бути вище 80 градусів, навколишнього повітря - 40.

Особливості вентилятора ВЦ 4-75 №4

Вентилятор складається з декількох вузлів - корпусу, електричного двигуна, робочого колеса, станини, колектора. В процесі роботи пристрій спочатку переміщає повітря всередину за допомогою енергії крильчаток. Далі під впливом відцентрової сили повітряні маси переміщаються в равлика, після неї проходять по спіральному корпусу і виходять через вихлоп.

Дана модель має наступні конструктивні особливості:

 • Робочий тиск пристрою - низька.
 • Вентилятор має одностороннє всмоктування.
 • Робоче колесо має передній і задній диски.
 • Міцна зварена станина, на яку кріпляться кожух з електродвигуном.
 • Лопатки мають загнутий назад форму, їх кількість - 12 штук, оснащені маточинами.
 • Колектор має конічну форму.
 • Обертатися лопатки можуть як за годинниковою стрілкою, так і проти неї.
 • Клиноременева передача.

Вентилятор не вимагає частого технічного обслуговування, простий в монтажі, його деталі відрізняються довговічністю і стабільністю роботи. Кожен пристрій має офіційну гарантію від виробника - її термін залежить від конкретної моделі. Всі дані будуть вказані в гарантійному талоні, що додається до вентилятора.

Вентилятор може мати кілька виконань залежно від умов, для яких він призначений:

 • Стандартне - з вуглецевої сталі, для пристрою загальнопромислового призначення.
 • Вибухозахищене - зі сплаву алюмінію, дане обладнання використовується в шахтах, на нафтопереробних заводах і т.п.
 • Корозійностійке - з нержавіючої сталі, таке обладнання використовується для створення вентиляційних систем на підприємствах хімічної та харчової промисловості.

Пристрій має офіційну гарантію від виробника. Її термін відрізняється в залежності від конкретної моделі. Всю інформацію можна знайти в гарантійному талоні, що додається до комплекту поставки. У комплект поставки входять всі основні вузли: корпус спіральної форми, станина і робоче колесо, колектор, асинхронний двигун. На робочому колесі встановлені передній і задній диски. На пристрій поширюється офіційна гарантія від виробника. Її термін вказаний в гарантійному талоні, що додається до комплекту поставки. На цей період ви можете отримати гарантійне обслуговування

Як замовити відцентровий вентилятор?

Щоб замовити вентилятор, додайте потрібну вам модель в віртуальну корзину, вкажіть дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. Крім того, ви можете зателефонувати нам або написати на електронну пошту, якщо з'явилися питання щодо наших товарів.

Ми пропонуємо доставку декількома способами:

 • За допомогою транспортних компаній по всій Україні - протягом 1-3 днів, можливий накладений платіж при отриманні.
 • Кур'єрська доставка по Києву - її вартість обмовляється індивідуально, залежить від району.
 • Самовивіз по попередній заявці.

До оплати ми приймаємо готівку, можливий безготівковий розрахунок - переказ коштів на реквізити компанії. Також можна оплатити замовлення онлайн за допомогою банківської карти. Ми видаємо чек, а також всі необхідні супровідні документи.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 №4"


 • У цій категорії немає відгуків