vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ДОМОВЕНТ

Провітрювачі з рекуперацією тепла Домовент дозволяють створювати відповідний мікроклімат в приміщенні за рахунок очищення повітря від пилу, дрібних комах, бруду і алергенів. Також вони запобігають виникненню підвищеної вологості в повітрі, що часто призводить до появи цвілі. Провітрювачі Домовент відводять відпрацьоване повітря з кімнати, а повертають тепло за рахунок особливостей своєї роботи. Таким чином, установка провітрювача з рекуперацією тепла дозволяє заощадити на опаленні в холодну пору року. Дані пристрої відрізняються мінімальним споживанням електроенергії, тому не стануть суттєвим навантаженням на ваш бюджет.

🌀 Опис рекуператора Домовент

Утилізація теплової енергії з витяжного повітря відбувається за допомогою спеціального генератора. За допомогою такої функції відбувається нагрів припливного повітря. Зовнішні вентиляційний ковпак запобігає пряме попадання води і сторонніх часток в проветриватель.

Перший цикл роботи реверсивного провітрювача Домовент є наступною: теплий забруднене повітря витягується з приміщення, проходячи через акумулятор енергії. У процесі він нагрівається і зволожується. Як тільки акумулятор досить прогріється, включається автоматичний режим припливу повітря. Настає другий цикл: холодне повітря з вулиці проходить через акумулятор і підігрівається до кімнатної температури. У такому вигляді він і потрапляє в приміщення. Потім слід повторення першого циклу.

Купити якісний рекуператор Домовент можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо оригінальні пристрої високої якості. Вони відрізняються тривалим терміном служби, не потребують частого ремонту або заміни деталей.

Щоб замовити рекуператор Домовент, додайте потрібну модель в «кошик», відправте нам заявку, вказавши адресу доставки і зручний спосіб оплати. З усіх питань звертайтеся до наших менеджерів!

Останні відгуки в категорії "ДОМОВЕНТ"


  • У цій категорії немає відгуків