[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

BLAUBERG Vento Expert

Провітрювачі з рекуперацією тепла BLAUBERG Vento Expert - це сучасні енергозберігаючі пристрої для вентиляції приміщення. Вони використовуються для кліматичного контролю в житлових і промислових приміщеннях, офісах, торгових центрах і т.п. Установка такого обладнання не тільки допомагає вирішити проблему вентиляції, але також знижує втрати тепла і витрати на опалення.

Особливості проветривателей BLAUBERG Vento Expert

Провітрювачі BLAUBERG Vento Expert регулюють не тільки повітрообмін, але також і рівень вологи. Вони знижують вологість в приміщенні, що гарантує комфортні умови для роботи або відпочинку. Пристрої призначені для роботи при температурі повітря від мінус 30 до плюс 50 і максимальної вологості до 80%.

Зниження тепловтрат досягається за рахунок того, що в конструкції пристрою є автоматичні жалюзі. Вони не дають повітрю рухатися в зворотному напрямку, коли пристрій вимкнений. Щоб знизити шум від роботи провітрювача, передбачений спеціальний звукопоглинальний матеріал.

Провітрювачі з рекуперацією тепла BLAUBERG Vento Expert

Рекуператор BLAUBERG Vento Expert має зовнішній ковпак, який надійно захищає пристрій від вологи і примх погоди. Основною частиною рекуператора є картридж, що складається з вентилятора, регенератора, фільтра і повітряного фільтра з боку кімнати. Конструкція повністю неразборная - знімаються тільки фільтри, які необхідно періодично чистити від забруднень.

Кімнатний блок провітрювача має захисні жалюзі. Коли пристрій перебуває в робочому режимі, вони відкриті - і повітря проходить без будь-яких перешкод. Якщо проветриватель вимкнений, жалюзі автоматично закриваються, не даючи повітрю виходить з кімнати назовні. Двигун пристрою оснащений тепловим захистом - це необхідно для роботи з гарячим повітрям. Підшипники кочення, встановлені в ньому, збільшують термін його служби. Також він економно споживає електроенергію. Керувати роботою пристрою можна, використовуючи панель на корпусі або дистанційний пульт. Періодично рекуператор потрібно чистити від пилу - зовнішній і внутрішній фільтри. Робити це потрібно не рідше трьох разів на місяць. Роблять це за допомогою пилососа, а потім промивають під проточною водою. Перед зворотного установкою потрібно дочекатися, коли фільтр повністю висохне. Монтаж рекуператора здійснюється всередину зовнішньої стіни будівлі. Встановлювати пристрій можна як в уже збудоване приміщення, так і на етапі його зведення.

Останні відгуки в категорії "BLAUBERG Vento Expert"


  • У цій категорії немає відгуків
  • Олег

    Купил рекуператор для спальни, приехали установили, запустили. пользуюсь 3 месяца покупкой доволен, постоянный приплыв свежего воздуха. Рекомендую
    Vento Expert A50-1 W c Wi-Fi

  • Была проблема с запотеванием окон в квартире, долго не мог придумать что сделать, посоветовали купить рекуператор, установил, окна не "плачут". Один недостаток можно использовать для комнаты не больше 35м2.
    VENTO Expert A50-1 Pro