[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 № 3,15

Цена
- грн
Номер вентилятора
Потужність, кВт

Відцентрові вентилятори ВЦ 4-75 № 3,15 - продуктивна модель, яку використовують в системах кондиціонування і вентиляції для нагнітання повітря. Крім цього, використовується вентилятор і для перемішування газоповітряних сумішей неагресивного характеру. Сфера застосування устаткування різноманітна - від побутового використання до комерційної вентиляції на різних рівнях складності. Дана модель є однією з найбільш затребуваних. Застосовується вона в області видобутку нафти, на деревообробних підприємствах, в аграрній сфері, металургії.

Особливості обладнання

Відцентровий вентилятор ВЦ 4-75 № 3,15 призначений для роботи в приміщеннях, де спостерігається нормальні кліматичні умови. При цьому, він здатний працювати в діапазоні температур від мінус до плюс сорока. Температура повітря, який проходить через вентилятор, не повинна бути вище 80 градусів за Цельсієм. У ньому допускається незначна кількість пилу, але важливо, щоб не було волокнистих або липких включень. Вентилятор має високі показники аеродинаміки. Це можливо завдяки спеціальній динамічному балансуванню його робочих коліс. При цьому, пристрій має низький рівень шуму, чого конструктори домоглися завдяки використанню деталей зі склопластику. Пристрій має спіральну форму корпусу. Робоче колесо поміщено між переднім і заднім диском, має дванадцять приварених лопаток. Їх лопаті загнуті назад.

У підставі зварної станини є отвір, куди кріпиться електродвигун. Це дає можливість встановлювати вентилятор прямо на фундамент. Повітря до колеса проходить через колектор, який має конічну форму.

Матеріалами для корпусу і робочого колеса служить вуглецева і нержавіюча сталь, різнорідні метали і сплави алюмінію. Таким чином, пристрій не схильне до появи корозії, не псується від вологи. Також благодарая цього воно може використовуватися для вентиляції в області переробки нафти, видобутку вугілля, в хімічній або харчовій промисловості.

При установці пристрою потрібно дотримуватися вимог до особливостей мікроклімату для його роботи. Це дозволить домогтися максимальної продуктивності, запобігти можливі несправності. Знизити рівень шуму можна за допомогою комплектації вентилятора віброізоляторами або гнучкими вставками. Це також дозволить поліпшити продуктивність обладнання.

Переваги відцентрового вентилятора

Пристрій має безліч переваг, завдяки чому його широко застосовують в різних галузях виробництва. Технічні характеристики вентилятора даної моделі роблять його затребуваним обладнанням через його ефективності, продуктивності, практичності.

Відцентрові вентилятори мають наступні переваги:

  • Прийнятна вартість в порівнянні з іншими схожими моделями;
  • Найбільш вигришние показники продуктивності;
  • Збільшений ресурс служби комплектуючих;
  • Тривалий термін роботи зі збільшеним показником енергоефективності.

Це незамінне обладнання для безлічі підприємств. Воно відрізняється тривалим терміном служби, не вимагає частої заміни деталей або ремонту. Додатковий плюс - простота в обслуговуванні.

Відцентрові вентилятори, представлені в каталозі цього сайту, повністю відповідають заявленим в їх описах характеристикам. Це надійні і довговічні пристрої, які допоможуть створити оптимальні умови в приміщенні, на виробництві, стануть незамінною частиною систем вентиляції.

Останні відгуки в категорії "Вентилятор відцентровий ВЦ 4-75 № 3,15"


  • У цій категорії немає відгуків