[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Повітряні клапани-заслінки ВЕНТС КРВ (круглий) призначені для перекривання вентиляційного каналу круглої форми. Це незамінний елемент системи вентиляції - припливної або припливно-витяжної. Він необхідний для того, щоб запобігти обмерзання теплообмінника після відключення системи вентиляції. Наша компанія пропонує якісні заслінки ВЕНТС КРВ (круглий) за прийнятними цінами.

Технічні характеристики і особливості заслінок ВЕНТС КРВ (круглий)

Повітряні заслінки запобігають рух повітря по певних каналах вентиляції. Вони також виключають зворотний хід повітряного потоку. Повітряні заслінки ВЕНТС КРВ (круглий) випускаються в різних розмірах, кожен з яких підходить під певний перетин каналу. Виробник пропонує різні моделі заслінок, в тому числі - з сервоприводом. В такому випадку заслінка комплектується штоком і майданчиком, які можуть взаємодіяти з різними типами електроприводів. Останні необхідно замовляти окремо. Звичайні моделі регулюються вручну.

Клапан-заслінка ВЕНТС КРВ (круглий) може використовуватися як в побуті, так і в промисловій сфері. Міцна конструкція виконана таким чином, щоб цей елемент вентиляції прослужив тривалий час без необхідності заміни або ремонту.

Матеріалом для заслінки і поворотною пластини служить оцинкована сталь. Цей матеріал не деформується, зберігає цілісність і первинний вигляд виробу. Завдяки цинковому покриттю заслінка не покриється корозією навіть при підвищеній вологості. Для того, щоб елемент герметично приєднувався до системи, він обладнаний гумовими ущільнювачами.

Види заслінок:

  • З ручним регулюванням - після регулювання такої заслінки її положення закріплюється за допомогою спеціального болта.
  • З сервоприводом - призначені для каналу діаметром від 100 до 450 мм.
  • Під привід - створені таким чином, щоб працювати в парі з сервоприводом. Вони автоматично закривають і відкривають заслінку.

Заслінка ВЕНТС КРВ (круглий) потрібного розміру встановлюється в вентиляційний канал там, де це необхідно. Фіксується вона на спеціальні хомути. Слідкуйте за тим, щоб заслінка була якісно зафіксована - від цього залежить якість її роботи, чи буде вона добре перекривати потік повітря.

Заслінки ВЕНТС КРВ (круглий) прослужать вам тривалий час, не вимагаючи ремонту або заміни. Вони відмінно впораються зі своїм завданням - за умови правильного підбору під діаметр воздуховода. У цьому випадку такий клапан буде герметично перекривати подачу повітря, продовжуючи термін служби вентиляційної системи і її складових.

Переваги замовлення в нашій компанії

Наша компанія пропонує якісні заслінки ВЕНТС КРВ (круглий) за прийнятними цінами. Ви можете бути впевнені, що купуєте оригінальний товар від перевіреного виробника.

Крім цього, наша компанія пропонує покупцям наступні переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Великий вибір моделей.
  • Оперативну доставка до вашого міста зручним для вас способом.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Допомога у виборі найбільш відповідної моделі.

Щоб отримати допомогу у виборі відповідного товару, зверніться до наших консультантів по телефону або в чаті на сайті. Для замовлення заслінки ВЕНТС КРВ (круглий) додайте її в віртуальну «кошик», натиснувши кнопку «купити». Вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Залишити електронну заявку на покупку можна в зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС КРВ (круглий)"


  • У цій категорії немає відгуків