[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС КР (круглий)

Клапани-заслінки ВЕНТС КР (круглі) необхідні для того, щоб перекривати канали круглої форми, не допускаючи попадання повітря в певні частини системи. Вони незамінні для припливної або припливно-витяжної вентиляції. Завдяки перекриттю доступу повітря можна захистити теплообмінники від обмерзання, не давати потрапляти повітря ззовні. У нашому інтернет-магазині ви знайдете оригінальні заслінки ВЕНТС КР.

Особливості заслінок ВЕНТС КР

Повітряні заслінки ВЕНТС КР - невеликі, але не менш важливі елементи вентиляційної системи. Вони призначені для повітроводів круглого перерізу. Виробник випускає різні моделі, розраховані на різний діаметр воздуховода. Підбирати заслінку необхідно строго під діаметр воздуховода, щоб вона на 100% виконувала свої функції.

Клапан-заслінка використовується у побутовій і промисловій вентиляції. Матеріалом для заслінки служить оцинкована сталь. Цей матеріал не деформується, зберігає цілісність. Завдяки цинковому покриттю заслінка не покриється корозією навіть при підвищеній вологості. Для того, щоб елемент герметично приєднувався до системи, він обладнаний гумовими ущільнювачами. Вся конструкція виконана таким чином, щоб заслінка була простою у використанні, надійною, довговічною. Технічного обслуговування вона не вимагає.

Заслінка ВЕНТС КР потрібного розміру встановлюється в вентиляційний канал там, де це необхідно за допомогою спеціальних хомутів. Важливо добре зафіксувати заслінку, адже від цього залежить якість її роботи, чи буде вона добре перекривати потік повітря. Виріб прослужать вам тривалий час, не вимагаючи ремонту або заміни. Заслінки відмінно впораються зі своїм завданням - за умови правильного підбору під діаметр воздуховода. У цьому випадку такий клапан буде герметично перекривати подачу повітря.

Заслінки мають ручний регулятор, а також клапан, що відтинає. Змінювати його положення можна за допомогою спеціального важеля і металевої рукоятки. Фіксувати положення можна за допомогою стопора з смушевим болтом. Фіксація надійна, турбуватися про випадковий зміні положення не варто.

Зверніть увагу, що встановлювати заслінки має людина, яка має профільні знання, вміє працювати з вентиляційними системами, розуміє специфіку їх функціонування. Від правильності встановлення такої заслінки залежить якість роботи системи, а також її стабільність і термін служби.

Чому варто замовити у нас?

Наша компанія пропонує оригінальні заслінки ВЕНТС КР для круглих каналів. Ви можете бути впевнені, що купуєте якісний товар від перевіреного виробника. У комплект поставки входить все, що потрібно для установки клапана, а також детальна інструкція, всі необхідні документи.

Крім цього, наша компанія пропонує покупцям наступні переваги:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Великий вибір моделей.
  • Оперативну доставка до вашого міста зручним для вас способом.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Допомога у виборі найбільш відповідної моделі.

Щоб отримати допомогу у виборі відповідного товару, зверніться до наших консультантів по телефону або в чаті на сайті. Для замовлення додайте виріб в віртуальну «кошик», натиснувши кнопку «купити». Вкажіть дані для доставки, виберіть варіант оплати. Залишити електронну заявку на покупку можна в зручний для вас час. Наші співробітники зв'яжуться з вами, щоб уточнити деталі замовлення. Всі актуальні контакти ви знайдете на сайті!

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС КР (круглий)"


  • У цій категорії немає відгуків