[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС КОМ

Зворотні клапани ВЕНТС КОМ призначені для того, щоб не допустити потрапляння зворотного потоку повітря з вентиляційної шахти при відключеному обладнанні. Подібна ситуація загрожує тим, що всередину приміщення може потрапляти холодне повітря, а також неприємні запахи. Під час роботи системи вентиляції потік повітря під тиск відкриває ці клапани. Якщо ж робота припиняється, заслінка автоматично спрацює завдяки пружині.

Особливості зворотних клапанів ВЕНТС КОМ

Зворотні клапани ВЕНТС КОМ створені для того, щоб перекривати потік повітря в повітроводах з круглим перетином. Вони не дають повітрю рухатися в зворотному напрямку, приносячи з собою сторонні запахи і холод. Таким чином, виключені тепловтрати і дискомфорт.

При роботі вентиляції зворотні клапани автоматично відкриваються під тиском повітря. Якщо ж його немає, вони закриваються завдяки пружині. Така проста конструкція забезпечить надійну роботу і спрацьовування в потрібний момент. Втручання людини для цього не потрібно - досить просто встановити клапан в потрібному місці.

Матеріалом для клапана служить оцинкована сталь. Цинкове покриття захищає від появи корозії, не допускаючи передчасного псування елемента. Матеріалом для пелюсток служить алюміній - він легкий і міцний одночасно. Завдяки цьому потік повітря може легко відкрити заслінку. Вона встановлена ​​на пружину, яка спрацьовує, якщо вентиляція вимкнена.

Особливості монтажу елемента

Зворотні клапани ВЕНТС КОМ призначені для установки в системах вентиляції круглого перетину. Кріпиться елемент на повітроводи за допомогою надійних хомутів. Потік повітря відкриє пластину, але сам клапан зі свого місця не зрушиться.

При монтажі лічильників води ВЕНТС КОМ необхідно враховувати напрямок потоків повітря. Також звертайте увагу на те, що вісь подпружиненной пластини повинна бути встановлена ​​вертикально. При дотриманні цих нескладних вимог клапан буде якісно виконувати свою функцію.

Технічного обслуговування клапан не вимагає. Це простий елемент вентиляції, який вимагає тільки установки - більше ніяких дій робити в його відношенні не потрібно. Досить надійно закріпити клапан, щоб він автоматично спрацьовував при відключеній системі вентиляції.

Наші переваги

Ми пропонуємо замовити якісні зворотні клапани для вентиляції. В асортименті - тільки продукція від перевірених виробників з хорошою репутацією. Ви можете бути впевнені в тому, що кожна одиниця товару відповідає заявленим характеристикам. До того ж, з нами ви економите багато часу, яку довелося б витратити на пошуки товару по торговим центрам і звичайним магазинам.

Наша компанія гарантує повний комплект поставки обладнання. У нього входить не тільки сам елемент, а також кріплення до нього, а й необхідні документи, що підтверджують якість.

Також нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги замовлення у нас:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Повний комплект поставки.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфіковані консультації від наших співробітників.

З усіх питань звертайтеся до нас по телефону. Замовлення можна зробити на сайті в зручний для вас час. Для цього натисніть кнопку «купити» поруч з потрібною моделлю. Далі заповніть онлайн-заявку: вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС КОМ"


  • У цій категорії немає відгуків