[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС СР (прямокутний)

Шумоглушники ВЕНТС СР (прямокутний) - це необхідний елемент в системі вентиляції. Як зрозуміло з назви, така деталь здатна поглинати звук, глушити шум, який неминуче виникає в процесі експлуатації вентиляції. Основне джерело такого шуму-це вентилятори. Дана модель призначена для установки в прямокутний каналах. Ми пропонуємо якісні комплектуючі для систем вентиляції, які допоможуть створити комфортний клімат в будь-якому приміщенні. Замовити обладнання можна онлайн з доставкою в ваше місто!

Шумоглушники ВЕНТС СР (прямокутний): особливості конструкції

Шумоглушитель прямокутний форми ВЕНТС СР для вентиляції виготовлений з двох стінок. Матеріал - цинк. Між стінками є спеціальний негорючий наповнювач, який і виконує функцію придушення шуму. Особливість шумоглушників даної моделі - можливість згинати їх з мінімальним радіусом. У нас на сайті представлений великий вибір шумоглушників для каналів різних діаметрів. Вони відмінно впораються з поглинанням і зменшенням шуму від повітряних потоків, що виникають в вентиляції.

Шумоглушники варто розрізняти за типами - бувають трубчасті і пластинчасті. В даному випадку мова про трубчастих. Вони відрізняються підвищеною міцністю, прослужать тривалий час, не вимагаючи заміни або ремонту. В якості наповнювача використовується скловата або повсть. Ці матеріали ефективно поглинають шум, а також відрізняються доступною ціною.

Алюміній, з якого виконаний шумоглушник, не схильний до утворення корозії або появи грибка. Він не деформується, добре зберігає форму, яку йому спочатку надали при монтажі всієї вентиляції.

Шумоглушники ставлять між вентилятором і воздуховодом, перед тим пристроєм, який розподіляє повітря. Також з можна поставити на кінцях повітропроводів або витяжних систем для максимального зниження рівня шуму. Встановлювати такий елемент можна в системі вентиляції, яка працює всередині приміщення. Ефективність поглинання шуму висока настільки, щоб при працюючому обладнанні було комфортно відпочивати або працювати.

Встановлюються глушники шуму незалежно від того, як орієнтована система вентиляції в просторі. Зверніть увагу, що перед шумоглушників потрібно встановити повітропровід за розмірами не менше 1-1,5 метра. Це потрібно для вирівнювання швидкості повітря. Монтувати шумоглушители можна один за одним, щоб максимально знизити рівень шуму.

Як замовити шумоглушник ВЕНТС СР?

Щоб замовити шумоглушник серії ВЕНТС СР, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі «Контакти».

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Доставка можлива за допомогою поштових служб, є кілька варіантів оплати замовлення. Нашим покупцям ми гарантуємо кращі умови для замовлення!

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС СР (прямокутний)"


  • У цій категорії немає відгуків