[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ФБК (круглий)

Фільтри для вентиляції ВЕНТС ФБК призначені для обладнання системи і очищення припливного повітря від забруднень. Він сумісний з каналами круглого перетину. Такий фільтр не тільки зробить повітря чистим, але також і вбереже обладнання від ризику поломки, продовжить термін його служби. Такий фільтр підійде для захисту теплообмінників, вентиляторів, повітроводів і автоматики, яка чутлива до запиленості. ВЕНТС ФБК - фільтри для вентиляції грубої очистки, які є першою сходинкою на шляху до більш ефективним пристрої для очищення повітря.

Конструктивні особливості фільтрів ВЕНТС ФБК

Матеріалом для корпуса фільтра служить оцинкована сталь. Цинкове покриття вбереже корпус від появи корозії - і продовжить термін служби обладнання. Метал міцний, не деформується, надійно захищаючи внутрішні частини від негативних зовнішніх факторів. Кріпиться фільтр до вентиляції за допомогою сполучних фланців, які мають гумові ущільнювачі. Останнє гарантує герметичність.

Фільтр має відкидну кришку з важільними замками - вона забезпечить швидкий доступ до змінного елементу. Сам фільтруючий елемент виконаний з нетканого полотна, встановлений в рамковий каркас з оцинкованої сталі. Такий фільтр відноситься категорії грубої очистки - це первинне очищення від бруду, пилу, вовни та інших великих часток.

Конструкція фільтра дозволяє встановити його в потрібному положенні. Єдина умова - напрямок руху повітря має відповідати тому, яке зазначено на корпусі. Монтаж можливий в горизонтальному і вертикальному положенні. Зверніть увагу на те, що потік повітря не повинен бути спрямований вниз, щоб не знімалися кишені фільтра. Встановлюючи цей елемент, звертайте увагу на те, що необхідно залишити простір для технічного обслуговування.

Зверніть увагу на те, що фільтр повинен встановлювати кваліфікований фахівець. Від коректної установки цього елемента залежить ефективність його роботи, а також якість роботи всієї системи вентиляції. Детальний опис монтажу описано в інструкції з експлуатації пристрою. Фільтруючий елемент періодично потребує чищення - у міру забруднення. Якщо цього вчасно не зробити, якість вентиляції погіршиться, а сам фільтр не зможе очищати припливне повітря.

Гарантії для наших покупців

Наша компанія пропонує тільки оригінальну продукцію від перевірених брендів. Ви можете бути впевнені в тому, що кожна одиниця товару відповідає заявленим характеристикам. З нами ви економите багато часу, яку довелося б витратити на пошуки якісних фільтрів по торговим центрам і звичайним магазинам.

У нас - повний комплект поставки обладнання. У нього входить не тільки сам фільтр, але і кріплення до нього, необхідні документи, що підтверджують якість.

Також нашим покупцям ми пропонуємо наступні переваги замовлення у нас:

  • Прийнятні ціни на весь асортимент.
  • Офіційна гарантія якості.
  • Повний комплект поставки.
  • Кілька варіантів оплати.
  • Оперативна доставка.
  • Кваліфіковані консультації від наших співробітників.

З усіх питань звертайтеся до нас по телефону. Замовлення можна зробити на сайті в зручний для вас час. Для цього натисніть кнопку «купити» поруч з потрібним товаром - і він потрапить в віртуальну корзину. Далі заповніть онлайн-заявку: вкажіть дані для доставки, виберіть спосіб оплати. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом для уточнення деталей.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ФБК (круглий)"


  • У цій категорії немає відгуків