[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Експлуатація касетних фільтрів необхідна для очищення припливних повітряних мас, а іноді і очищення витяжного повітря.

Касетний фільтр Vents фото

Де застосовується касетний фільтр повітря?

У побутових і промислових приміщеннях для попередження поломки автоматичних систем, осідання пилу на обладнання, захисту вентиляторів і теплових обмінників.

Крім того, касетний фільтр ВЕНТС ФБ - це надійний спосіб попередження забруднення стін і стель, поблизу пристроїв, що відповідають за розподіл повітря. Для здійснення 1 етапу очищення, слід встановити фільтр для грубої очистки, що допоможе затримати великі частки бруду, пилу і т. Д.

Касетний фільтр для очищення повітря ціна, купити Київ

Цей фільтр-бокс для вентиляції повністю виготовлений з оцинкованої сталі, що робить його довговічним. Бокс для фільтра має з'єднувальні фланці. Він герметично з'єднується з воздуховодом, завдяки щільним гумовим ущільнювачам. Виробник передбачив максимально швидкий доступ до змінним фільтруючим елементам. Для цього корпус оснащений відкидною кришкою з замками, подібними важелів. Сам фільтр виготовлений із синтетичних волокнистих ниток і нетканого полотна, що сприяє здійснювати фільтрацію повітря максимально якісно. Для фіксації касетного фільтра ВЕНТС передбачена рама зі сталі.

Касетний фільтр ВЕНТС ФБ: особливості монтажу

Касетний фільтр для вентиляції фіксується на повітропровід за допомогою хомутів. Під час установки потрібно передбачати спрямування струменя повітря (на конструкції є покажчик-підказка).

ВАЖЛИВО! Не забувайте, що вам потрібно залишити доступ для здійснення сервісних маніпуляцій (заміна фільтра або чистка). Замовити касетний фільтр для вентиляції можна на сайті VentAlliance. Телефонуйте вже зараз, щоб отримати детальну консультацію і обговорити доставку.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ФБ (круглий)"


  • У цій категорії немає відгуків