vent-a@ukr.net
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Канал круглий

Цена
- грн
Діаметр

Наша компанія пропонує якісні пластикові канали круглого перетину, без яких не обійтися при обладнанні системи вентиляції. Дана продукція підійде для створення системи вентиляції в приміщеннях середнього та невеликого розміру. У нашому каталозі ви знайдете тільки якісний товар від перевірених виробників. Ви можете бути впевнені, що купуєте надійні комплектуючі для ефективної роботи вентиляційної системи.

🌀 Особливості круглих каналів ВЕНТС

Монтаж круглих каналів між собою можливий за допомогою спеціальних з'єднувачів або сполучно-монтажних елементів, таких як: перехідники, трійники, повороти, «коліна». Дані канали круглого перетину використовують як для припливної, так і для витяжної систем вентиляції. Важливо підібрати з'єднувачі такого ж перетину і відповідного діаметру.

Пластикові круглі канали ВЕНТС виконані з якісного матеріалу, який не виділяє потенційно небезпечних речовин в повітря, що переміщуються всередині системи. Для якісної роботи системи вентиляції це важливо, адже якість повітря безпосередньо впливає на стан здоров'я людей, що знаходяться в приміщенні. Матеріал, з яких виконані канали, не тріскається і не темніє з часом. Крім того, ПВХ не сколюється і не тріскається, прослужить максимально довго без необхідності заміни або ремонту. Зверніть увагу на те, що при необхідності обладнання припливної вентиляції круглими каналами, рекомендується встановлювати їх під стелею, закріплюючи спеціальними утримувачами. У приміщення повітря подається за допомогою анемостатів і дифузорів.

Дотримуйтесь рекомендації виробника щодо збереження телеканалів, щоб уникнути витоку повітря або шуму в системі. При виконанні всіх правил, система вентиляції прослужить вам тривалий час і буде стабільно працювати. Важливо, щоб установку виконував чоловік або команда фахівців з профільними знаннями і досвідом.

🌀 Як замовити круглий канал ВЕНТС

Для замовлення натисніть кнопку купити поруч з обраним виробом. У формі замовлення вкажіть ваші дані для доставки, виберіть відповідний спосіб оплати. Ми гарантуємо швидку доставку до вашого міста - в термін, який буде для вас зручним. З усіх питань звертайтеся до наших консультантів по телефону. Також отримати додаткову інформацію можна в чаті на сайті.

Останні відгуки в категорії "Канал круглий"


  • У цій категорії немає відгуків