[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Оконный вентилятор ВЕНТС М1ОК2

Цена
- грн
Бренд
Розмір патрубка, мм

Вентилятор ВЕНТС М1ОК2 осьового типу доповнений зворотним клапаном і має показники продуктивності до 232 м3 / год. Представлені пристрої розраховані для постійної або тимчасової вентиляції побутових приміщень і монтуються в віконні отвори.

Крім високої продуктивності та продуманого внутрішнього механізму, виробник приділив особливу увагу сучасному дизайну. В результаті, модель відмінно впишеться в будь-який стиль інтер'єру.

Характеристики вентилятора ВЕНТС М1ОК2:

  • Розробники укомплектували весь модельний ряд безшумним і потужним двигуном, який може функціонувати протягом довгого часу без зупинки. Додатковий захист від перегріву і низьке енергоспоживання - важливі складові рухової системи.
  • Для виготовлення корпусних частини і крильчатки був використаний АБС пластик - міцний матеріал, який стійкий до ультрафіолету і відмінно справляється з іншими негативними факторами ззовні.
  • Наявність зворотного клапан - відмінний захист, що запобігає потраплянню зворотних потоків повітря в приміщення, коли вентилятор знаходиться у вимкненому положенні.

На зовнішній стороні пристрою можна побачити спеціальний вентиляційний клапан. Такий пристрій відмінно підходить для експлуатації в приміщеннях з високим рівнем вологості за рахунок ступеня захисту IP 24.

Особливості ручного та автоматичного керування

Серед основних переваг представленої серії важливо відзначити - простий спосіб монтажу і зрозумілу систему управління.

Особливості ручного управління:

  • Оптимальний спосіб ручного управління - використання кімнатного вимикача освітлення, який не включений в набір і купується окремо.
  • Управління може здійснюватися за допомогою шнурковим вимикача В.
  • Щоб контролювати і вибирати необхідний швидкісний режим, користувач може скористатися відповідним тиристорним регулятором. До такого пристрою вдається одночасно підключати відразу кілька вентиляторів, щоб заощадити час для підготовки всіх моделей до подальшої експлуатації.

Особливості автоматичного способу управління:

  • Використання електронного блоку БУ-1-60, який потрібно придбати окремо.
  • Застосування вбудованого таймера - від 2 до 30 хвилин. Після зупинки вентилятора, він ще протягом встановленого часу продовжує функціонувати.

Останні відгуки в категорії "Оконный вентилятор ВЕНТС М1ОК2"


  • У цій категорії немає відгуків