[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Оконный вентилятор ВЕНТС MAO2

Цена
- грн
Бренд
Розмір патрубка, мм

Вентилятор ВЕНТС МАО2 (віконний) призначений для продуктивної вентиляції і доповнений автоматичними жалюзі. Продуктивність моделі 232 м3 / год.

Монтаж пристрою здійснюється у віконний отвір. Для швидкого підключення пристроїв до роботи, які мають двигун низької напруги 12В, до стандартної мережі 220В, буде потрібно застосування понижувального трансформатора. Дане обладнання не передбачено в комплекті з вентилятором і купується окремо.

Основні переваги двигуна вентилятора ВЕНТС МАО2:

 • Застосування надійного двигуна з низькими показниками споживання електроенергії - відмінне рішення для економічно експлуатувати.
 • Використання достатньої кількості змащуючого речовини сприяє тривалій роботі пристрою без потреби регулярного технічного обслуговування.
 • Щоб пристрій використовувати протягом довгого часу без зупинок, вентилятор обладнаний захистом від перегріву.

Сучасна конструкція відрізняється стильним і стриманим дизайном, який дозволяє використовувати обладнання в будь-яких приміщеннях, незалежно від інтер'єру. Додатково пристрій має високу ступінь захисту від вологи IP 24.

Особливості управління

Управління моделями даної серії здійснюється досить просто. Виділяють два можливі способи:

1. Ручне управління:

 • Використання стандартного кімнатного вимикача, який не включений в набір і купується окремо.
 • Використання вимикача шнурковим типу «В» - вбудований вимикач.
 • Регулювання швидкості здійснюється із застосуванням тиристорного регулятора. Виробник передбачив можливість одночасного підключення відразу декількох вентиляторів до одного і того ж регулюючого пристрою.

2. Автоматичне управління:

 • Застосування електронного блоку, який необхідно придбати окремо. Прийнято використовувати модель БУ-1-60.
 • З використанням таймера Т, який дозволяє регулювати роботу пристрою: протягом 2-30 хвилин після зупинки пристрою вимикачем, воно продовжує працювати.

Із зовнішнього боку весь модельний ряд вентиляторів укомплектований відповідним ковпаком. Використання жалюзі сприяє відсутності зворотної тяги, що дозволяє уникнути зворотних потоків повітря в разі вимкненого вентиляційного обладнання. Корпусні частина надійно захищає внутрішній механізм від вологи.

Останні відгуки в категорії "Оконный вентилятор ВЕНТС MAO2"


 • У цій категорії немає відгуків
 • ВЕНТ АЛЬЯНС

  Спасибо за отзыв.
  Вентс 125 МАО2

 • Александр

  Приобрел Вентс 125 МАО2. В целом доволен, но была неожиданность - длина штатных винтов креплания не достаточна для крепления на сэндвич стандартного металлопластикового окна. Пришлось покупать на рынке шпильки и отрезать ножовкой нужную длину. После установки - отлично работает.
  Вентс 125 МАО2