[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ

Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ використовується бля швидкого і комфортного опалення приміщень з великою площею. В агрегатах такого типу встановлено електронагрівач і потужний вентилятор, який дозволяє максимально рівномірно розподілити тепле повітря по приміщенню. Допомагають вентилятору в цьому і спеціальні напрямні жалюзі.

Як правило, такі агрегати використовуються в промислових приміщеннях для локального обігріву конкретної робочої зони, або швидкого нагріву великої території в складах, виробничих цехах і так далі. Такі агрегати швидко встановлюються, і допомагають істотно знизити витрати на монтаж, а також на опалення всього приміщення в цілому. Таким чином дозволяючи більш ефективно і економічно використовувати систему опалення на таких виробничих об'єктах як склади, теплиці, ферми, великі торгові центри, супермаркети, автомийки тощо.

Конструкція

Повітряно-опалювальний агрегат АОЕ має в своїй конструкції осьової вентилятор і електричний нагрівач, які розміщуються в сталевому корпусі, що має полімерне покриття. Нагрівач оснащений парою термостатів для захисту від перегріву:

  • основний захист виконує автоматизовану перезавантаження системи в разі перевищення 50 ° С температури. Коли температура стабілізується до рівня норми, термостат автоматично запустить нагрівач.
  • захист з ручним керуванням на випадок аварії включається коли температура перевищує 90 ° С. Коли спрацьовує цей тип захисту відновити роботи системи можна тільки в ручному режимі.

Регулювання і управління

Для максимально ефективної і комфортної роботи агрегату рекомендується до нього додатково придбати блок автоматики. Його використання дозволить зробити процес роботи агрегату простіше, а також забезпечить комплексний захист від перегріву або перепадів напруги. Крім того дозволить забезпечити:

  • Автоматичне регулювання температури і потужності нагріву;
  • Самостійне відключення агрегату в разі перепадів напруги, перегріву термостата або інших технічних проблем;
  • Регулювання рівня струму подається для роботи приладу.
  • Регулювання роботи вентилятора в автоматичному режимі, в разі його зупинки або зниження необхідного рівня оборотів система сама його відключить;

Для коректної роботи системи необхідно також придбати додатково термостат, який буде контролювати рівень температури в приміщенні, і вибирати оптимальний режим роботи.

Чому варто вибрати повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ

Використовуючи повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ витрати на опалення значно знижуються. Крім того, з'являється можливість включати локальний обігрів необхідних зон. Витрати на установку і зміст системи значно нижче, ніж при використанні аналогів на водній основі. До того ж, приміщення прогрівається максимально швидко, що дозволяє забезпечувати комфортні умови роботи в найкоротші терміни.

Завдяки тому, що тепло розподіляється за допомогою вентилятора, в приміщенні з такою системою опалення не буває ефекту застійного повітря. У таких приміщеннях повітря завжди чистіше і свіже. Різноманіття моделей повітряних агрегатів представлених на ринку дозволить вам вибрати відповідну вам модель виходячи з необхідної площі обігріву і вашого бюджету. Не варто забувати також, що для максимально ефективної і безпечної роботи агрегату необхідно також придбати додаткове обладнання про який говорилося вище.

Останні відгуки в категорії "Повітряно-опалювальний агрегат ВЕНТС АОЕ"


  • У цій категорії немає відгуків