[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ТвінФреш

Провітрювачі ВЕНТС ТвінФреш - пристрої, які забезпечують приплив свіжого повітря в приміщення, створюючи відповідний для роботи або відпочинку мікроклімат. Пристрої відрізняються простотою в управлінні і монтажі, не виробляють багато шуму, відрізняються стабільністю роботи. У каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете великий вибір пристроїв - моделі з різними характеристиками і додатковими можливостями.

Провітрювачі ВЕНТС ТвінФреш: особливості та переваги

Провітрювач має два цикли роботи. У першому забруднене повітря з приміщення видаляється, перед чим проходить через спеціальний акумулятор енергії. Після цього настає другий цикл роботи, коли пристроїв втягує повітря з вулиці. Він проходить через акумулятор енергії, який віддає йому накопичене тепло. Таким чином, в приміщення надходить вже тепле повітря, що виключає втрати тепла і протяги. Перемикання між режимами відбувається автоматично.

Переваги проветривателей даного бренду:

 • Постійно забезпечують вас чистим повітрям, одночасно виводячи відпрацьований.
 • Очищають вступник повітря від бруду і пилу, не допускають попадання комах.
 • Позбавляють від надмірної вологості в приміщенні, що не допускають утворення цвілі.
 • Захищають від вуличного шуму.
 • Економлять тепло в приміщенні, зменшують витрати на опалення.
 • Споживають малу кількість електроенергії.

Пристрій обладнаний автоматичними жалюзі, які закриваються в разі, якщо проветриватель вимкнений. Це допоможе уникнути втрат тепла. Вентилятор провітрювача відрізняється низьким споживанням електрики. Двигун обладнаний тепловим захистом, щоб не допустити перегріву. Також він оснащений кульковими підшипниками, що забезпечує тривалий термін експлуатації.

Провітрювачі ВЕНТС ТвінФреш мають зовнішній вентиляційний ковпак, який відводить конденсат і струмінь витяжного повітря. Він також закриває проветриватель від попадання води або сторонніх предметів.

Провітрювачі мають повітряні фільтри, які очищають повітря перед тим, як він потрапляє всередину приміщення. Періодично їх потрібно чистити. Для цього скористайтеся пилососом і водою. Перед очищенням пристрій потрібно вимкнути. Фільтрів потрібно дати повністю висохнути перед тим, як включати проветриватель знову.

Переваги використання провітрювачів ВЕНТС ТвінФреш

Провітрювачі ВЕНТС ТвінФреш забезпечать постійний приплив повітря в приміщення, не даючи йому застоюватися. Від цього безпосередньо залежить комфорт перебування в приміщенні, а також запобігання появи цвілі і високої вологості.

Провітрювачі ВЕНТС ТвінФреш прослужать вам довгі роки за рахунок якісних матеріалів і збірки. Вони будуть споживати малу кількість електроенергії навіть в режимі постійної роботи. Крім того, пристрої універсальні - ними можна обладнати як житлові, так і комерційні приміщення.

Також обладнання володіє і іншими перевагами:

 • Компактні розміри.
 • Низький рівень шуму.
 • Довговічність.
 • Стабільність роботи.
 • Економність в споживанні електрики.
 • Простота монтажу і легкість технічного обслуговування.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір провітрювачів за вигідними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, чия продукція має всі необхідні сертифікати, добре зарекомендувала себе на ринку. З усіх питань можна зв'язатися з нами за телефоном або у спеціальному чаті на сайті. Замовлення можна оформити, натиснувши кнопку «купити» поруч з обраною моделлю.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ТвінФреш"


 • У цій категорії немає відгуків