[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ДВУТ ЕС

Припливно-витяжні установки ДВУТ ЕС, ДВУЕ ЕС призначені для створення відповідного мікроклімату в приміщенні. Вони підійдуть для використання в офісах, школах і дитячих садах, різних комерційних або громадських приміщеннях і будівлях. Вони дозволять обладнати просту і одночасно ефективну систему вентиляції в уже готових або реконструюються приміщеннях. Перевага даної техніки - немає необхідності створювати систему повітропроводів.

Припливно-витяжні установки ДВУТ ЕС, ДВУЕ ЕС: особливості

Така установка найбільш ефективно буде працювати в окремих приміщеннях. Її двигун має низьке споживання енергії, що дозволить економити на вартості комунальних рахунків. При цьому, пристрій працює безшумно і не буде заважати відпочинку або роботі. Припливне повітря проходить очистку за допомогою фільтрів. Довершує все сучасний дизайн корпусу.

Конструкція пристрою:

 • Корпус зроблений із сталі високої якості, яка має спеціальне полімерне покриття. У нього є звуко- і теплоізоляція.
 • Повітряні заслінки запобігти появі протягів в разі, якщо установка буде вимкнена. Спрацьовують вони автоматично.
 • Припливне повітря очищається за допомогою вбудованих фільтрів.
 • Лопатки вентиляторів загнуті вперед для кращої аеродинаміки.
 • Двигуни з високою продуктивністю і низьким споживанням електроенергії. Мають високий ККД.
 • Рекуператор захищений від обмерзання за допомогою функції попереднього нагріву повітря.

Класифікація установок з рекуперацією тепла:

 • ДВУТ ГБ ЕС
 • ДВУТ ГБЕ ЕС
 • ДВУТ ГБЕ2 ЕС
 • ДВУЕ ГБ ЕС
 • ДВУЕ ГБЕ ЕС
 • ДВУЕ ГБЕ2 ЕС

Розшифровка моделі: Г - встановлюється під підлогою з горизонтально виведеними патрубками, Б - обладнана байпасній заслінкою, Е електричний нагрівач преднагрева, Е2 електричний нагрівач преднагрева і підігріву, ЕС - синхронний двигун з електронним управлінням.

Припливно-витяжна установка працює так, що теплий забруднене повітря з приміщення потрапляє в фільтр, де очищається. Далі він надходить в рекуператор, а потім - на вулицю за допомогою відцентрового вентилятора. В процесі тепло від повітря передається рекуператору, і використовується для нагрівання повітря, що надходить всередину приміщення. Це дозволить заощадити на опаленні, уникнути втратою тепла.

Пристрій може мати вбудовану або виносну панель для управління. Складного догляду за обладнанням не потрібно. Досить періодично чистити фільтри від забруднень, які неминуче на ньому осідають. Робити це варто з тієї регулярністю, яка вказана в описі виробника.

Переваги припливно-витяжних установок ДВУТ ЕС, ДВУЕ ЕС

Припливно-витяжні установки ДВУТ ЕС, ДВУЕ ЕС забезпечують постійний приплив свіжого повітря і видалення відпрацьованого. Вони створюють природну циркуляцію там, де це неможливо через особливості приміщення.

Також обладнання володіє і іншими перевагами:

 • Низький рівень шуму - можна ставити обладнання в будь-якому приміщенні.
 • Простота монтажу і легкість доступу для технічного обслуговування.
 • Рекуперація енергії - використання витяжного повітря для подальшого нагріву надходить ззовні.

Управління припливно-витяжними установками можливо за допомогою кнопок на корпусі або пульта дистанційного керування. Все залежить від моделі обладнання та бренду. Можна регулювати потужність нагрівача і швидкість роботи вентилятора. Є обладнання з таймером, що дозволить програмувати режим роботи.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір припливно-витяжних установок ДВУТ ЕС, ДВУЕ ЕСза вигідними цінами. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками, чия продукція має всі необхідні сертифікати, добре зарекомендувала себе на ринку. З усіх питань можна зв'язатися з нами за телефоном або у спеціальному чаті на сайті. Замовлення можна оформити, натиснувши кнопку «купити» поруч з обраною моделлю.

Останні відгуки в категорії "ДВУТ ЕС"


 • У цій категорії немає відгуків