[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС МИКРА

Провітрювачі з рекуперацією ВЕНТС МІКРА - припливно-витяжний пристрій, необхідне для здійснення вентиляції в приміщенні зі збереженням тепла. Це енергозберігаюча установка, яка забезпечує приплив свіжого повітря без тепловтрат. Устаткування підійде для установки в квартирі, приватному будинку, комерційних і громадських приміщеннях. Провітрювач відрізняється ефективністю, стабільністю роботи і універсальністю - підійде для установки в готових і реконструйованих будинках.

Технічні характеристики пристрою

Рекуператор працює за таким принципом: холодне повітря надходить з вулиці, проходячи через фільтр і рекуператор. Встановлений припливний вентилятор подає повітря в приміщення. Забруднене повітря надходить на вулицю, також проходячи через рекуператор за допомогою витяжного вентилятора. Коли повітря з приміщення проходить через рекуператор, він віддає своє тепло пристрою. І коли по ньому проходить повітря з вулиці, він відразу ж прогрівається. Таким чином, в приміщення не потрапляє холод - не відбувається втрати тепла.

При цьому, потоки вхідного і вихідного повітря не змішуються, адже пристрій працює циклічно. Досить один раз налаштувати його, щоб рекуператор стабільно працював, видаляючи відпрацьований і приносячи свіже повітря.

Особливості проветривателей з рекуперацією ВЕНТС МІКРА:

 • Ефективність процесу рекуперації досягає 77%.
 • Пристрій видаляє зайву вологість з приміщення.
 • Влітку пристрій охолоджує вступник повітря, осушує його.
 • Є вбудований захист від обмерзання пристрою, щоб в холодну пору року рекуператор НЕ обмерзав. Якщо температура падає нижче порогового значення, то припливний вентилятор автоматично відключається.
 • Низький рівень споживання енергії, що дозволить заощадити на комунальних рахунках.
 • Вбудовані фільтри очищають повітря від забруднень, не допускаючи з потрапляння в приміщення.
 • Є тепло і звукоізоляція.
 • Розрахований на безперервний режим роботи.
 • Рекуператор відрізняється безшумною роботою - не заважатиме ні роботі, ні відпочинку.
 • Є можливість приєднати до нього повітропровід витяжки із санвузла.
 • Компактні розміри і сучасний дизайн корпусу.

Матеріалом для корпуса служить метал з полімерним покриттям. Він не деформується, не схильний до утворення корозії, служить багато років. Двигун має зовнішній ротор, а також робоче колесо із заломленими лопатками. Це забезпечує високу ефективність, а також скорочує споживання електроенергії.

Лицьова панель рекуператора легко знімається, що забезпечує швидкий доступ до внутрішньої частини для технічного обслуговування. Пристрій відрізняється простотою в монтажі, не вимагає частого ремонту або заміни деталей.

Як замовити пристрій?

Щоб замовити провітрювачі з рекуперацією ВЕНТС МІКРА, виберіть відповідний варіант з нашого каталогу. Зробити це можна за допомогою фільтра сайту, що допоможе підібрати виріб за кілька хвилин. До кожного товару є докладний опис і технічні характеристики. Якщо є питання, задавайте їх нашим консультантам по телефону або на чаті сайту. Всю інформацію для зв'язку можна знайти в розділі «Контакти».

Замовляючи комплектуючі для систем вентиляції у нас на сайті, ви можете бути впевнені в оригінальності представленої продукції. Кожен товар має гарантію якості від виробника, а також всі супровідні документи. Таким чином, ви будете впевнені, що отримуєте якісне обладнання, яке прослужить вам не один рік, стабільно виконуючи свою функцію.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС МИКРА"


 • У цій категорії немає відгуків