[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС КСБ ЕС

Цена
- грн
Бренд
Напруга, В

Вентилятори серії ВЕНТС КСБ ЕС в шумоізольованому корпусі - це пристрої з високою продуктивністю, які при цьому не роблять багато шуму під час роботи. Вони створені для обладнання систем припливної та витяжної вентиляції в самих різних приміщеннях. У тому числі і в тих, які мають певні вимоги до рівня виробленого шуму. Підійде для систем вентиляції різної конфігурації за рахунок можливості зміни положення знімних панелей. У нашому інтернет-магазині ви знайдете оригінальні вентилятори серії ВЕНТС КСБ ЄС за вигідною ціною. Доставка можлива в будь-який куточок країни.

Технічні характеристики вентиляторів в шумоізольованому корпусі ВЕНТС КСБ ЕС

Вентилятори цієї серії здійснюють подачу повітря в усіх напрямках - в тому числі лінійно або під прямим кутом. Корпус пристрою виконаний з міцного матеріалу, який стійкий до впливу вологи, не схильний до корозії або інших негативних факторів. В процесі роботи пристрій виробляє мало шуму завдяки шумоизолирующим матеріалами, якими доповнений корпус. Він підійде для установки всередині і зовні приміщення, адже в корпусі також є теплоізоляцію.

Матеріалом для корпуса служить алюміній з куточками з такого ж елемента. Двошарові теплоізоляційні панелі - знімні, вони зроблені з алюмоцинка. Для ізоляції застосовують мінеральну вату товщиною 20 мм - це негорючий і безпечний варіант для такої мети. Приєднувальні патрубки виконують також і віброгасильних функцію - таким чином, пристрій видає менше шуму під час роботи. Патрубки можуть мати круглий і квадратний перетин. Зверніть увагу на те, що вони не входять в комплект поставки. У патрубках круглого перетину є гумові ущільнювачі.

Вентилятори серії ВЕНТС КСБ ЕС оснащені шести або чотириполюсні асинхронними двигунами. Вони мають зовнішній ротор, а також відцентрове робоче колесо. Лопатки на колесі загнуті назад - і це підвищує ефективність роботи вентилятора. Завдяки вбудованому тепловому захисту вентилятор не перегрівається. Встановлений двигун на шарикопідшипниках, що гарантує тиху роботу пристрою.

Регулювати швидкість обертання можна плавно і поступово. Відбувається це за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Витрата повітря під час роботи прямо пропорційний зміни швидкості роботи.

Приєднуються вентилятори ВЕНТС КСБ ЕС за допомогою вставки-перехідника такого ж перетину. Монтаж здійснюється в розрив повітропроводів. Важливо забезпечити пристрій опорами або підвісити за допомогою кронштейнів. Всі рекомендації по монтажу можна знайти в інструкції, що додається до вентилятора.

Переваги замовлення

Ми пропонуємо тільки оригінальний товар від перевіреного виробника. Наш магазин гарантує високу якість, довговічність і стабільність роботи, а також безпеку пристрою. Крім цього, наші покупці користуються такими перевагами:

  • Оперативна доставка до вашого міста в максимально короткі терміни.
  • Прийнятна вартість на кожну одиницю товару - ми не завищуємо штучно ціни.
  • Кваліфікована консультація по вибору і монтажу.
  • Зручна навігація по сайту - вибрати підходящий по характеристикам варіант можна за кілька хвилин.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку купити поруч з обраною моделлю. Вкажіть спосіб доставки і варіант оплати. Зв'язатися з нами можна по телефону або в чаті на сайті - так ви можете задати всі ваші запитання з приводу товару чи замовлення.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС КСБ ЕС"


  • У цій категорії немає відгуків
  • Байша Андрей

    Вечером заказал- утром позвонил представитель "Вент-Альянса" Роман, в этот же день отправили, и на следующий день уже забрал.rnЕщё не устанавливал, но для себя проверил работу (подключил просто на столе). Дует мощно, очень тихо для такого воздушного потока. По шуму слышно только воздух, никаких посторонних звуков.rnВсё соответствует описанию. Продавец- супер, сейчас заказываю второй (первый брал 100мм, посмотреть-послушать, второй нужен 150мм).rnПокупкой доволен абсолютно. Цены здесь лучшие).
    ВЕНТС КСБ 100 ЕС