[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВШ

Цена
- грн
Бренд
Напруга, В

Вентилятори серії ВЕНТС ВШ в шумоізольованому корпусі - це пристрої з високою продуктивністю, які при цьому не роблять багато шуму під час роботи. Вони створені для обладнання систем припливної та витяжної вентиляції в самих різних приміщеннях. У тому числі і в тих, які мають певні вимоги до рівня виробленого шуму. Підійде для систем вентиляції різної конфігурації за рахунок можливості зміни положення знімних панелей. У нашому інтернет-магазині ви знайдете оригінальні вентилятори серії ВЕНТС ВШ за вигідною ціною. Доставка можлива в будь-який куточок країни.

Технічні характеристики вентиляторів в шумоізольованому корпусі ВЕНТС ВШ

Вентилятори цієї серії здійснюють подачу повітря в усіх напрямках - в тому числі лінійно або під прямим кутом. Корпус пристрою виконаний з міцного матеріалу, який стійкий до впливу вологи, не схильний до корозії або інших негативних факторів. В процесі роботи пристрій виробляє мало шуму завдяки шумоизолирующим матеріалами, якими доповнений корпус. Він підійде для установки всередині і зовні приміщення, адже в корпусі також є теплоізоляцію.

Матеріалом для корпуса служить алюміній з куточками з такого ж елемента. Двошарові теплоізоляційні панелі - знімні, вони зроблені з алюмоцинка. Для ізоляції застосовують мінеральну вату товщиною 20 мм - це негорючий і безпечний варіант для такої мети. Приєднувальні патрубки виконують також і віброгасильних функцію - таким чином, пристрій видає менше шуму під час роботи. Патрубки можуть мати круглий і квадратний перетин. Зверніть увагу на те, що вони не входять в комплект поставки. У патрубках круглого перетину є гумові ущільнювачі.

Вентилятори серії ВЕНТС ВШ оснащені шести або чотириполюсні асинхронними двигунами. Вони мають зовнішній ротор, а також відцентрове робоче колесо. Лопатки на колесі загнуті назад - і це підвищує ефективність роботи вентилятора. Завдяки вбудованому тепловому захисту вентилятор не перегрівається. Встановлений двигун на шарикопідшипниках, що гарантує тиху роботу пристрою.

Регулювати швидкість обертання можна плавно і поступово. Відбувається це за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. Витрата повітря під час роботи прямо пропорційний зміни швидкості роботи.

Приєднуються вентилятори ВЕНТС ВШ за допомогою вставки-перехідника такого ж перетину. Монтаж здійснюється в розрив повітропроводів. Важливо забезпечити пристрій опорами або підвісити за допомогою кронштейнів. Всі рекомендації по монтажу можна знайти в інструкції, що додається до вентилятора.

Переваги замовлення

Ми пропонуємо тільки оригінальний товар від перевіреного виробника. Наш магазин гарантує високу якість, довговічність і стабільність роботи, а також безпеку пристрою. Крім цього, наші покупці користуються такими перевагами:

  • Оперативна доставка до вашого міста в максимально короткі терміни.
  • Прийнятна вартість на кожну одиницю товару - ми не завищуємо штучно ціни.
  • Кваліфікована консультація по вибору і монтажу.
  • Зручна навігація по сайту - вибрати підходящий по характеристикам варіант можна за кілька хвилин.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з обраною моделлю. Вкажіть спосіб доставки і варіант оплати. Зв'язатися з нами можна по телефону або в чаті на сайті - так ви можете задати всі ваші запитання з приводу товару чи замовлення.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВШ"


  • У цій категорії немає відгуків