[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВКМИ

Цена
- грн
Бренд
Напруга, В

Канальні ВЕНТС ВКМІ - кліматичне обладнання для створення систем вентиляції. За допомогою вентилятора можна забезпечувати відведення відпрацьованого повітря або приплив свіжого, що поліпшить мікроклімат. Це ефективний пристрій з високими показниками ККД і безшумною роботою. Завдяки цьому його сфера застосування значно розширюється. У нашому інтернет-магазині ви знайдете вентилятори даної серії - оригінальні пристрої, що повністю відповідають заявленим на сайті описам. Ви можете бути впевнені, що купуєте обладнання, яке прослужить вам багато років.

Технічні характеристики вентиляторів серії ВЕНТС ВКМІ

Корпус вентиляторів ВЕНТС ВКМІ спеціально розроблений таким чином, щоб знизити рівень шуму в процесі роботи. В результаті він працює з високими показниками ККД, не роблячи при цьому зайвих звуків. У серії є кілька типорозмірів - від 100 до 315 мм. Максимальна продуктивність обладнання дорівнює 1880 м.кв \ ч.

Пристрій забезпечує потужний потік повітря і високий робочий тиск. Завдяки цьому його можна використовувати в промислових і комерційних системах вентиляції. У тому числі це стосується і тих місць, де є підвищені вимоги до рівня шуму - це бібліотеки, дитячі садки, школи, конференц-зали тощо

Матеріалом для зовнішнього корпусу пристрою служить сталь. Це міцний матеріал, який не деформується, не схильний до впливу корозії, не псується від попадання вологи. Додатково захистом служить полімерне покриття. Внутрішня сторона корпусу має перфорацію, яка пропускає звукові хвилі таким чином, щоб вони потрапляли на шумоїзолірующий матеріал. Також корпус теплоізольований за допомогою ізовера - він має товщину 50 мм.

Крильчатка і внутрішня частина корпусу зроблені з пластика високої якості з великим запасом міцності. Завдяки цьому пристрій прослужить багато років. Пластик не деформується, не сколюється.

Вентилятори працюють на двигуні з зовнішнім ротором і відцентровим робочим колесом. Його лопатки мають аеродинамічну форму, завдяки чому вони краще направляють потоки повітря. Тобто, ефективність підвищується. Захист від перегріву вбереже двигун від аварійної ситуації.

Двигун працює з підшипниками кочення, які мають тривалий термін служби. Кожна турбіна проходить процедуру динамічного балансування, щоб забезпечити безпечну і безшумну роботу.

Регулювання швидкості може бути як плавним, так і ступінчастим. До одного регулюючого пристрою можна підключити декілька вентиляторів.

Переваги замовлення в нашому магазині

Ми пропонуємо тільки оригінальний товар від перевіреного виробника. Наш магазин гарантує високу якість, довговічність і стабільність роботи, а також безпеку придбаних вентиляторів. Замовлення можна зробити у зручний для вас час, адже сайт працює цілодобово. Крім цього, наші покупці користуються такими перевагами:

  • Оперативна доставка до вашого міста в максимально короткі терміни.
  • Прийнятна вартість на кожну одиницю товару - ми не завищуємо штучно ціни.
  • Кваліфікована консультація по вибору і монтажу - звертайтеся до наших консультантів, якщо самостійно не можете визначитися з підходящим варіантом.
  • Зручна навігація по сайту - вибрати підходящий по характеристикам варіант можна за кілька хвилин.
  • Інформаційна підтримка наших покупців.

Щоб зробити замовлення, натисніть кнопку «купити» поруч з моделлю. Вкажіть спосіб доставки і варіант оплати. Зв'язатися з нами можна по телефону або в чаті на сайті - так ви можете задати всі ваші запитання з приводу товару чи замовлення.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВКМИ"


  • У цій категорії немає відгуків