ВЕНТС ТТ Сайлент-М
Канальний вентилятор в шумоізольованому корпусі ВЕНТС ТТ Сайлент-М має високі показники продуктивності, що становлять до 6510 м3 / ч. Нова серія моделей працює практично безшумно, що є головною перевагою даних пристроїв. При цьому кожна конструкція зберігає чудові аеродинамічні характеристики.
Такі вентилятори можуть бути встановлені разом з повітроводами, розмір яких варіюється від 100 до 450 мм. Характерна особливість канальних вентиляторів полягає в тому, що в них успішно поєднуються характеристики двох популярних моделей - осьових і відцентрових конструкцій. Таким чином, забезпечується створення потужного повітряного потоку, а також буде гарантовано підвищений тиск.
Сучасні конструкції застосовуються для створення ефективної припливно-витяжної вентиляції в приміщеннях комерційного типу і промислового призначення. Це стосується будівель, в яких пред'являються особливі вимоги до рівня шуму - бібліотеки, всілякі актові зали, дитячі садки та інші навчальні заклади.
Характеристики конструкції
Зовнішня корпусні частина пристрою виконана зі сталі, поверхня якої доповнена спеціальним захисним полімерним покриттям. Усередині корпусу знаходяться відповідні перфорації, за рахунок яких все звукові хвилі проходять під певним кутом. Це забезпечує поліпшені акустичні особливості для всієї конструкції.
Переваги вентилятора:
- Серія ВЕНТС ТТ Сайлент-М має якісний і міцний шумоізоляційний шар, представлений мінеральною ватою. Товщина такого матеріалу складає 50 мм. Разом з унікальною перфорацією корпусу цей матеріал сприяє поступового поглинання звукових хвиль, а при підвищеному шумі - поступове згасання звуку.
- Крильчатка виготовлена з надійного пластика - матеріал, який має вологостійкі властивості і тривалий експлуатаційний термін.
- Наявність спрофільованих лопатей і крильчатки конічної форми дозволяє збільшити кругову швидкість потоків повітря. Таким чином, виробник відзначає високі показники тиску і підвищену продуктивність всього пристрою.
Щоб виконати безпечне підключення до мережі електроживлення, розробники передбачили використання клемної коробки, яка відрізняється високим класом герметичності.
Особливості електродвигуна і монтаж вентилятора
Для ефективної роботи пристрою були використані потужні однофазні двохшвидкісні двигуни, що характеризуються економним споживанням електроенергії і високою продуктивністю. Щоб виключити можливе перевантаження мотора під час тривалої експлуатації, використовуються термозапобіжника. Крім того, двигун відноситься до категорії моделей з високим класом - IPX4.
Монтажні процеси:
- Установку вентилятора рекомендується проводити спочатку, в середині або в кінці повітропроводів.
- Монтаж може бути виконаний під різними кутами по відношенню до осі пристрою.
- Одна система може бути представлена відразу декількома вентиляторами, розташованими паралельно або послідовно (в залежності від тиску і продуктивності).
- У корпусних частини передбачено наявність спеціальних кронштейнів, що застосовуються в процесі установки на підлогу, стелю або на стіну.
Великий термін експлуатації всіх моделей забезпечується за рахунок встановлених підшипників кочення. Завдяки таким деталям вентилятор може працювати близько 40 000 годин без зупинки. Це підтверджує якість конструкції і потужність всієї системи.