[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВОК1

Цена
- грн
Напруга, В

Осьової даховий вентилятор ВЕНТ ВОК1 - вентиляційне обладнання, призначене для побутового та промислового застосування. Такий вентилятор використовується в звичайних домоволодіннях, громадських приміщеннях і будівлях, на виробництві. Скрізь, де потрібно видалити відпрацьоване повітря, дана модель вентилятора буде необхідна. Встановлюють вентилятор на дах будівлі - конструкція спеціально розроблена для цієї мети. Монтують вентилятор безпосередньо до повітропроводу відповідного розміру. Компанія ВЕНТ АЛЬЯНС пропонує якісне вентиляційне обладнання за прийнятними цінами.

Особливості конструкції вентилятора ВЕНТ ВОК1

Конструкція вентилятора виконана таким чином, щоб забезпечити високу ефективність роботи, а також продовжити термін служби обладнання. З огляду на той факт, що вентилятор встановлюють на дах будівлі, його корпус захищений від несприятливих факторів зовнішнього середовища. Таким чином, він не псується від різних атмосферних явищ.

Вентилятор має двигун асинхронного типу з зовнішнім ротором. Він має тепловий захист, яка не допустить аварійної ситуації та її негативних наслідків. У разі перегріву, пристрій припинить свою роботу, після чого піде автоматичний перезапуск. У двигуні встановлені підшипники кочення, що істотно продовжує термін експлуатації. Це ж знижує і рівень шуму під час роботи. Високий клас захисту від вологи не допустить псування робочого механізму, вбереже від корозії.

Регулювати швидкість обертання роботи вентилятора можна плавно або східчасто. Це можливо за допомогою тиристорного або автотрансформаторного регулятора. При цьому, до одного керуючому пристрою можна підключити декілька вентиляторів. При цьому, загальна потужність і струм не повинні перевищувати показники, зазначені в характеристиках регулятора.

Лопатки вентилятора мають аеродинамічну форму, що дозволяє краще виводити повітряні маси. В процесі роботи це також мінімізує рівень шуму.

Особливості монтажу осьового дахового вентилятора ВЕНТ ВОК1

Вентилятор ВЕНТ ВОК1 встановлюють на дах будівлі, закріплюючи над вентиляційною шахтою або каналом. Кріплення пристрою - жорстке, поверхня повинна бути нерухомою і рівною. Монтаж здійснюється за допомогою спеціальної приєднувальних пластини. Також під вентилятор повинна бути зроблена підставка, яка вбереже його від води і снігу, які можуть потрапити у вентиляційну шахту.

Монтаж вентилятора необхідно здійснювати строго за інструкцією, яка є в комплекті. Виконувати установку повинна людина, яка має відповідні знання та досвід. Пристрій відрізняється простотою в експлуатації, не вимагає частого ремонту або заміни деталей. При дотриманні всіх рекомендацій по установці і експлуатації вентилятор прослужить багато років.

Як замовити осьової даховий вентилятор ВЕНТС ВОК1?

Щоб придбати даховий вентилятор ВЕНТС ВОК1, вам потрібно вибрати відповідну модель в каталозі, натиснути кнопку «купити» поруч з нею. У формі замовлення вкажіть варіант оплати і спосіб доставки. Якщо з'явилися питання по товару або складності з оформленням замовлення, звертайтеся до наших консультантів. Зробити це можна в телефонному режимі або за допомогою чату прямо на сайті.

Ми гарантуємо, що обладнання, представлене у нас на сайті, відрізняється оригінальністю і високою якістю. Кожен вентилятор має всі необхідні сертифікати, а також гарантію. У комплекті йде докладна інструкція з експлуатації та монтажу.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВОК1"


  • У цій категорії немає відгуків