[email protected]
Кліматична
техніка в Україні

с 8:00 до 18:00 (пн-пт)
c 10:00 до 15:00 (сб)

Ваше замовлення успішно відправлене
Задати питання
Ваше замовлення успішно відправлене

ВЕНТС ВКГ

Цена
- грн
Напруга, В

Даховий вентилятор ВЕНТС ВКГ використовується для якісної вентиляції в різних будівлях. Монтаж пристрою здійснюється на даху будівель. У деяких випадках конструкція встановлюється в вертикальних шахтах. Представлені моделі експлуатуються разом з повітроводами, розмір яких варіюється від 200 до 500 мм.

Корпусні частина виконана зі сталі, що має спеціальне полімерне покриття. Таким чином, пристрій надійно захищений від негативного впливу ззовні: високі температури, вологе повітря.

Виробник передбачив можливість зручного регулювання швидкості, яка може бути різних видів:

  • плавна;
  • ступінчаста.

Щоб виконати процес регулювання, потрібно скористатися регуляторами. Це може бути тиристорна модель або автотрансформаторним регулятор. При цьому варто пам'ятати, що до одного регулюючого пристрою може бути підключено відразу кілька дахових вентиляторів. Однак важливо врахувати загальні показники потужності і подачу робочого струму - такі показники не повинні перевищувати номінальні характеристики встановленого регулятора.

Особливості двигуна дахового вентилятора ВЕНТС ВКГ

Для ефективної експлуатації вентилятора розробники укомплектували модель двох-, чотирьох- і шестіполюснимі асинхронними двигунами, які представлені в одно- або трифазному виконанні. Сучасні двигуни укомплектовані зовнішнім ротором, а також мають відцентрове колесо. Конструкція колеса досить проста - наявність лопаток, що злегка загнуті в зворотну сторону.

Характерні особливості двигуна:

  • Для безпечної експлуатації вентилятора в складних умовах виробник доповнив двигун теплової захистом, що має на увазі наявність перезапуску системи в автоматичному режимі.
  • Тривалий експлуатаційний термін двигуна - це заслуга встановлених підшипників кочення.
  • Крім того, двигун відноситься до пристроїв з високим класом захисту - IP 44.

Вентилятор відрізняється низьким рівнем шуму роботи, незалежно від обраної швидкості. Його безпечна експлуатація є досягненням розробників, які використовували високоякісні турбіни. Кожна зі встановлених турбін успішно пройшла обов'язкову динамічне балансування.

Виконання монтажних робіт дахового вентилятора

Всі моделі ВЕНТС ВКГ встановлюються на даху, що підтверджує їх назва - «дахові вентилятори». Монтаж повинен здійснюватися над вентиляційним каналом або над шахтою (в залежності від особливостей будівлі).

Установка вентиляторів відбувається наступним чином:

  • Для безпечного та правильного підключення всієї конструкції до роботи, необхідно звернути увагу на інструкцію виробника і схему (необхідна для поетапного підключення до мережі). Ознайомитися з даною схемою можна на клемній коробці.
  • Там, де необхідно виконати процес кріплення вентилятора з повітроводами круглого типу, необхідно додатково підготувати такі деталі: клапан ККВ, контрфланец ФКВ, а також - вставку ГВК гнучкого типу.
  • Якщо належить виконати установку пристрою на поверхні плоского типу, тоді рекомендується скористатися спеціальною рамою РКВ, що призначена для правильного й акуратного монтажу.

При створенні жорсткої фіксації, яка здійснюється до плоскої поверхні нерухомого типу, необхідно використовувати приєднувальну пластину. З огляду на основні рекомендації при виконанні монтажних робіт, вдасться зробити правильну установку і безпечне підключення моделі до роботи.

Останні відгуки в категорії "ВЕНТС ВКГ"


  • У цій категорії немає відгуків